2726
عنوان

باسقیله هااا خوشتیپا بیاین

121 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من یه گلسر گل تقریبا بزرگ خریدم 

بعد جشن دعوتیم حالا نمیدونم این گلسر وموهامو باز کنم به ی طرف موهام بزنم یا ن

شما مدل دیگه ای دارید بهم بگید قشنگتر وشیک تر بشه

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسک لطفا

الان خوده گلسره دردسترسم نیس ولی تونت اگ پیدا کردم حتما میفرسم

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2728
عكس بده  موهات بلنده يا نه ؟؟ به نظرم همون يه ور موهات بزن

موهام تقریبا بلنده تانصفه های کمرمه

اگر بلد باشی یک طرف سرت و بافت بزنی بعد گل سر بزنی قشنگ میشه من خواستم این کار و کنم بلد نبودم ببافم ...

بلدم ببافم چن بارم اینکاروکردم ولی احساس میکنم بهم نمیاد

بلدم ببافم چن بارم اینکاروکردم ولی احساس میکنم بهم نمیاد

اععع خوش به حالت من خیلی تمرین کردم نشد 

خب یا مثلا میتونی نبافی فقط پیچ بدی بعدش بزنی 

حالا بازم باید خودت ببینی چی بهت میاد یا از افراد نزدیکت نظر بگیر

اععع خوش به حالت من خیلی تمرین کردم نشد  خب یا مثلا میتونی نبافی فقط پیچ بدی بعدش بزنی  ...

آره باید اینم امتحان کنم

بازم ممنون از راهنماییت گلم