2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مورد زن هم چیزی گفته شده؟ کنجکاوم بدونم چون کمتر شنیدم

نه نیست.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
گاهی سیراب گاهی تشنه اینجور جذابتره.. همیشه سیراب کنیم خسته میشن زده میشن بنظرم.. خودشونو میگیرن😷

مردام که جوگیر😐

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2728
نه نیست.

من نشنیدم نمیدونم هست یا نه ولی کلی حدیث شنیدم که حتی اگر مرد بر روی شتر.... باید زن تمکین کنه

زن چقدر باید بدبخت باشه دربدر دنبال این باشه به مرده سرویس بده تا یک ثانیه ولش نکنه

سردی مرد همش تقصیر مادرپسر هست که بهش یاد نداده کانون خانواده ینی چی محبت کردن به زن یعنی چی

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
زن چقدر باید بدبخت باشه دربدر دنبال این باشه به مرده سرویس بده تا یک ثانیه ولش نکنه سردی مرد همش تق ...

اللن که دیگه خیلیا میگن باید ملوانی و خلبانی بپوشی تا طرف ولت نکنه ولی به نظرم رفتنی هر کاریش کنی میره

من نشنیدم نمیدونم هست یا نه ولی کلی حدیث شنیدم که حتی اگر مرد بر روی شتر.... باید زن تمکین کنه

واقعا" عجیب نیست؟!!!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

منم یه جا خوندم که ... زنی که بچه دار نشه از حصیر کهنه ی بی مصرف هم بی ارزشتره!!!!  اونقدر گریه کردم...

عزیزم من دوراهو امتحان کردم هم سیرکردنش هم تشنه نگه داشتنش

خب از تجربت بگو کدوم موفق تر بود

شوهری که شعور داره کاری به تشنه وسیری نداره ولی شوهری که نفهمه هرکاری باهاش بکنی همونه

موافقم

خب از تجربت بگو کدوم موفق تر بود

دوتاشون بدرد نخور وقتیکه تشنه نگهش داشتم به من سرد شداینقد به من بدی کرد که نگو گفت اگه همیشه منوسیرکنی دنیاتوبهشت میکنم وقتیکه سیرش کردم ازمن سواستفاده کردهمون اشغالیه که من میشناسمش

2706