2410
2553
عنوان

فوبیای ام ای دارم

252 بازدید | 44 پست

دارم دیونه میشم خیلی میترسم ام اس بگیرم یا داشته باشم یکم که بدنم ضعف میگیره سریع میرم تو فکر ام اس و هی فکر میکنم که دست وپاهام سوزن سوزن شده هی میگم نکنه تعادلمو از دست بدم نکنه نتونم به بچم رسیدگی کنم نکنه باید بخوابم یکی بیاد کارامو بکنه خدایا بهم رحم کن قبلا هم دست وپاهام یکم ضعف رفته بود ولی خوب شدم الان دوباره ضعف گرفتم دوباره فکرم رفته سراغ ام اس دارم خودم رو دیونه میکنم😢😳

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍

منم فوبیای از دست دادن عزیزامو دارم خیلی سخته ادم همش در عذابو استرس

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ادم به هرچی فک کنه سرش میاد 

حواستو پرت کن

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

علت ام اس خوردن سردی بیش ازحد هرچی خوردی مسهلش رو بخور با برنج زیره بخور حتما نمک دریا استفاده کن گاهی دمنوش های گرم دم کن بخور

یه علتشم عصبی شدن زیاد هست ارامش داشته باش 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2714
ادم به هرچی فک کنه سرش میاد  حواستو پرت کن

بخدا اصلا خونه نیستیم مهمونی میریم میایم یکم که بشینم پاهام خواب بره میگم اره من دارم ام اس میگیرم اصلا فشارم میوفته از ترس

من به آرزوهام قول رسیدن دادم😍

خواهر من الان نزدیک پونزده ساله ام اس داره والا اینجوری که شما میگی نیست...تازه هم شاغله هم خونه زندگیش مثل دسته گله!!!

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
 بخدا اصلا خونه نیستیم مهمونی میریم میایم یکم که بشینم پاهام خواب بره میگم اره من دارم ام اس می ...

همین خودش عصبیه شدن هست خودش مضره برات 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
علت ام اس خوردن سردی بیش ازحد هرچی خوردی مسهلش رو بخور با برنج زیره بخور حتما نمک دریا استفاده کن گا ...

عزیزم نمک دریا اصلا خوب نیست...تو تمام منابع طب سنتی هم گفته شده استفاده نکنید. اونی که خوبه سنگ نمکه....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
من فوبیای دیابت داشتم گرفتم .اگه فکر منفی بکنی خدایی نکرده یه اتفاق بدی برات میفته .میگن از هرچی بتر ...

نوع یکی یا دو؟!

من نوع یکم.....

2706