2703
2553
عنوان

وقتی بچه بودم مسخرم میکردن !

2263 بازدید | 136 پست

از کجا شروع کنم ؟دوران ابتدایی قیافم عادی بود وقتی ب سن بلوغ رسیدم دیدم نهههه دماغم روز ب روز داره بزرگتر میشه و نوکش عقابی میشد و روز ب روز زشت تر میشدم صورتم جوش میزدو سیاهتر  و چشای قورباغه ای و.....  خلاصه اعتماد ب نفسم خیلی اومده بود پایین اصلا از چهرم راضی نبودم .

همکلاسیام برا ناامیدکردنم از درس خوندن (موفق بودم)گیر میدادن ب چهرم.یادمه ی روز یکیشون خطکش گرفتع بود و بینیای همه رو اندازه میگرفت میگفت ببینم بینی کی از همه درازتره...میدونم هدفش چیبود اینکه بمن این عنوانو بده و‌همه بهم بخندن ک اخرشم با وجودی ک من اجازه ندادم منو معرفی کرد و همه مسخرم کردن.یبارم رفتم نمازخونه برگشتم دیدم کفشامو پاره کردن.چن بارم زنگ تفریح ک میرفتم کتابامو پاره میکردن.هیچکس باهام دوست نمیشد هیچکس.از مدرسه هیچ خاطره و یا دوستی ندارم ...همیشه بهم میگفتن چش وزغی...دماغ پنجی۵....قورباغه ...

اون سالا خیلی سخت گذشت برام ...ازین بدتر معلمایی هم بودن ک باهام لج بودن...ی بار نخبه هارو بردن اردو ک شب تو خابگا مرکز استان باید میموندیم همه نشستیم اجیل میخوردیم مربی پرورشیمون درباره چهره هر ۱۰نفرمون نظر داد ب همه میگفت تو خوشگلیو ب یکی :دماغت عالیه_اونیکی:پوستت خیلی سفیده موهات قشنگه و... اما بمن ک رسید گفت تو هنوز چهرت ناقصه برا خوشگل شدن خیلی وقت داری نظر نمیدم دربارت 😐😐😐 همه خندیدن ...اون لحظه دلم هزاربار شکست از ی معلم همچین انتظاری نداشتم 

خاک توسرش دیگه از رامی مالک ک بدتر نبودی اسکار گرفت

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

گور بابای حرف همه 

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم غصه نخور.دوران بلوغ این مشکلات هسته.متاسفانه معلمین گرامی ما ودانش آموزان فرهنگ لازم دربرخورد رو ندارنداصلاچهره مهم نیست.درسته سن نوجوونی به یه نوجوون خیلی مهمه اماواقعاچهره مهم نیست.

2714

الان چطوری؟ 🤔

من به پایان خوش خیلی اعتقاد دارم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

منم زشتم 😂😂😂😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

وای چه سخت عزیزم

مگه به چهره ست؟

خیلی دوستای خوبی داشتم که چهره نداشتن اما قلبا دوسشون داشتم.

چه بیشعورایی اطرافت بودن

اهمیت نده این آدمای الکی خودشون رو زود نشون میدن و بهتر که بشناسیشون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706