2410
2553
شرابی اصلم بزاری بازم میره.چرا که شرابی یه رنگ فانتزی هستش 

اگ شامپو رنگ بگیرم دو هفته یکبار بزنم چی؟؟در نورد شامپو رنگ خیلی بد شنیدم میگن سرطان زاست و از این حرفا منم دودلم

شرابی اصلم بزاری بازم میره.چرا که شرابی یه رنگ فانتزی هستش 

عههه چه بد 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دکلزه نمسخوام بکنم موهام الان لایت داره  دوست دارم تنوع بدم شرابی اصلی بزارم فانتزی گذاشنم ...

من نمیدونم شرابی اصلیا کدومن و چه مارکی بگیرم لطفا منم راهنمایی کنید 😍😍

اگ شامپو رنگ بگیرم دو هفته یکبار بزنم چی؟؟در نورد شامپو رنگ خیلی بد شنیدم میگن سرطان زاست و از این ح ...

ارایشگاه گفت شامپو  رنگ موه اصلا خوب نیست موها رو از بین میبره اصلا استفاده نکنین

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2456
نه متاسفانه ولی اگر موهات بلوند داره هرچی بزاری روشن میشه...اگر موهای طبیعی یا قهوه ای داری از کاتول ...

نه بلدم رنگ کنم موهامو چون تا حالا شرابی نذاشته بودم فکر میکردم کاره سختی باشه ممنون از راهنماییت

مرسی فدات فقط اگ میشه یه مارک خوب رنگ با قبمت بهم معرفی کن ک رنگ شرابی اصلی باشه 😍

من والا از مارک رنگ ها سر در نمیازم زیاد،نمیزارم

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
2714
من نمیدونم شرابی اصلیا کدومن و چه مارکی بگیرم لطفا منم راهنمایی کنید 😍😍

منم خیلی نمیدونم راستش دوستان راهنمایی کردن

قربونت انشالله از رنگی که میزاری راضی باشی

ممنونم عزیزم مرسی از راهنماییت