2726

منم دوست داشتم شرابی کنم رفتم ارایشگاه لایت دراورد با شرابی فانتزی دو دفعه رفتم حموم کلا رفت هیچی ازش نمونده 

شرابی اصلی بهتره میخوام ببرم اونجوری رنگ کنه

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم رنگ ماهگونی گذاشته رنگ ویتامول فکر کنم۷.۲۰ بود شمارش..واقعا عالی شده

ماهگونی چطوریه میشه نمونه عکسشو برام بزاری 

میشه تو خونه رنگ کرد یا تخصص خاصی داره؟؟؟

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2728

شرابی خیلی خوبه ولی بعد پشیمون میشی به دودلیل

اول از همه خیلی زود رنگش میره.

دوم اینکه اگه بخوای یه رنگ دیگه بعدا بزاری باید موهاتو دکلره کنی کلا رنگ شرابی رو پاک کنی بعد رنگ دیگه بزاری

.چرا که هررنگی بزاری قهوه ای تیره میشه رنگ نمیگیره

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
ماهگونی چطوریه میشه نمونه عکسشو برام بزاری  میشه تو خونه رنگ کرد یا تخصص خاصی داره؟؟؟

ببین رنگش تو کاتولوگ شرابی روشن بود ولی رو موهای مشکی گذاشت خیلی شرابی خوشرنگی شده البته دو رنگ بو موهاش پایینش بلوند داشت اونا روشن شده

من نمیدونم چرا عکس نمیتونم بفرستم کاربری قبلم هم نمیشد

شرابی خیلی خوبه ولی بعد پشیمون میشی به دودلیل اول از همه خیلی زود رنگش میره. دوم اینکه اگه بخوای ی ...

من دکلزه نمسخوام بکنم موهام الان لایت داره 

دوست دارم تنوع بدم شرابی اصلی بزارم فانتزی گذاشنم سره دو حموم کلا رفت 

از شرابی اصلیا میخوام 

دو رنگ بود....مشکی و بلوند قدیمی مثلا یکسال پیش گذاشته بود پایه ۸

من شرابی روشن نمیخوام یوم تیره مثل موی فرخنده تو برگریزان نمیدونم دیدین یا نه

شرابی خیلی خوبه ولی بعد پشیمون میشی به دودلیل اول از همه خیلی زود رنگش میره. دوم اینکه اگه بخوای ی ...

من کلا موهام داغونن دیگ نمیخوام دکلره کنم تا جند ماه همین شرابی رو تمدید میکنم یه بار شرابی یه بار انگوری بادمجونی برای تنوع ،میتونم تو خونه خودم رنگ کنم اخه دلم نمیاد برا پانزده روز بدم خدا تومن پول ارایشگاه بدم

من دکلزه نمسخوام بکنم موهام الان لایت داره  دوست دارم تنوع بدم شرابی اصلی بزارم فانتزی گذاشنم ...

شرابی اصلم بزاری بازم میره.چرا که شرابی یه رنگ فانتزی هستش 

من کلا موهام داغونن دیگ نمیخوام دکلره کنم تا جند ماه همین شرابی رو تمدید میکنم یه بار شرابی یه بار ا ...

اره عزیزم منم خودم توی خونع موهامو رنگ میکنم خودت بزار

من شرابی روشن نمیخوام یوم تیره مثل موی فرخنده تو برگریزان نمیدونم دیدین یا نه

نه متاسفانه ولی اگر موهات بلوند داره هرچی بزاری روشن میشه...اگر موهای طبیعی یا قهوه ای داری از کاتولوگ رنگای شرابی تیره انتخاب کن اصلا سخت نیست رنگ گذاشتن

2706