1232
1226
نه متاسفانه ولی اگر موهات بلوند داره هرچی بزاری روشن میشه...اگر موهای طبیعی یا قهوه ای داری از کاتول ...

نه بلدم رنگ کنم موهامو چون تا حالا شرابی نذاشته بودم فکر میکردم کاره سختی باشه ممنون از راهنماییت

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
مرسی فدات فقط اگ میشه یه مارک خوب رنگ با قبمت بهم معرفی کن ک رنگ شرابی اصلی باشه 😍

من والا از مارک رنگ ها سر در نمیازم زیاد،نمیزارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌺خداجووووونم بابت همه چی شکرت. 🌺                   یه ساله خواننده خاموشم تازه عضوشدم☺☺

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

من نمیدونم شرابی اصلیا کدومن و چه مارکی بگیرم لطفا منم راهنمایی کنید 😍😍

منم خیلی نمیدونم راستش دوستان راهنمایی کردن

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
1156
قربونت انشالله از رنگی که میزاری راضی باشی

ممنونم عزیزم مرسی از راهنماییت