2726

خانما ماه سوم اقدامم.روزای ۸ ۱۱ ۱۴سیکلم اقدام کردم..کیا تو این روزایی ک گفتم اقدام کردن و باردار شدن؟؟اونایی ک میخوان بگن تو اولین ماه و با یبار اقدام باردار شدن لطفا نیان بگن چون سوال من از اوناییه ک مث من بودن ممنون💗

بیبی چکم تولد امام حسین مثبت شد😍خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زمانی که احتمال لانه گزینی هست، چه مراقبتهایی باید داشته باشیم؟ چه فعالیتهایی ممنوعه؟ مثلا انجام کارهای نسبتا" سنگین مانع لانه گزینی میشه یا نه، ربطی نداره؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
زمانی که احتمال لانه گزینی هست، چه مراقبتهایی باید داشته باشیم؟ چه فعالیتهایی ممنوعه؟ مثلا انجام کار ...

فک نکنم ربطی داشته باشه.توکه نمیدونی دقیقا لانه گزینیت کی هستش

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

من خودم کیت تخمک گذاری استفاده کردم.قبل از استفاده حتی شک میکردم تخمک گذاری میکنم یا نه

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

منم چند ماه با حستب کتاب لانه گزینی اقدام کردم نشد یه ماه بدون حساب کتاب فقط هم۲بار اقدام کردم باردارشدم بنظرم‌بیخیال شدن بهترین راهه چون من خیلی صبر کردم تا باردار بشم هر ماه هرماه استرس داشتم نشد دقیقا ماهی ک منتظر پریود بودم باردار شدم

فک نکنم ربطی داشته باشه.توکه نمیدونی دقیقا لانه گزینیت کی هستش

تقریبا همزمان با دوره پریود قبلی نیست مگه؟

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel