1147
44

تو چه موردایی براتون صدق داشته وقتی برای حاجتی و کاری که داشتین فقط و فقط به خودش خود اعظمش خود بی همتاش و خود کریمش  رو آوردین و حاجت و خواستتون رو برآورده کرد 

بیایید بگید تا یاد بگیریم همیشه و در هر کاری و هر مشکلی فقط امیدمون به خودش باشه نه به بنده هاش که هیچ قدرتی ندارن  

یاد بگیریم واسه هر حاجتی و کاری به خودش فقط التماس کنیم نه به بنده هاش ..... که بی نهایت کریمه و دستش خیلی باز و بخشندس.....

من پشت کردم به همه دنیا تا رو به تو سجاده بندازم

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

واقعیت ش این ک 

گره هامون  جز ب دست خود خدا  باز نمیشه !!

تلاش مونو می کنیم ها ... زحمت مونم میکشیم ... مشورت هم میگیریم  ولی اول و آخر و وسطش؛  فقط اون بالایی باید بخواد 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1156

من خودم تو خیلی جاها خیلی دست و پا زدم خودمو ب اب واتیش زدم نشده ک نشده ولی شده رو ی مسئله ک دلم خیلی بشکنه دستم از همه جا کوتاه شده بعدش دیدم نور امید ب چشمم دیدم و ایمان اوردم هر چی مصلحت خودش باشه میشه نباشه نمیشه

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1189
چه خوب اگه امکان داره بگید چه خواسته ای بوده و چیکار کردین و چه توسلات و ذکرهایی هم اگه بوده بگین

پريشب يه اتفاقى افتاد راجب يكى از عزيزانم دنيا رو سرم خراب شد مردم نابود شدم به حدى گريه ميكردم كه نا نداشتم بلند شم دعا كنم، اون شب خوابم برد صبحش بيدار شدم ولى نتونستم غذا بخورم فقط جا نمازمو انداختم نمازمو بخونم خوندم اصلا يادم نمياد چه دعايى خوندم فقط رفتم رو سجده التماسش كردم به عزيزاش قسمش دادم به دو شهيد كه هميشه كمكم كردن قسمش دادم اون روز تا شب هيچى نخوردم و فقط گريه كردم اون شب بهم گفتن تا ٧٠٪؜ مشكلش حل شده بقيشم به اميد خدا تا هفته ديگه يا دو هفته ديگه انشاءالله حل ميشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عقدمه لطف برام دعا كنيد خيلى سخت به اينجا رسيديم ❤️
پريشب يه اتفاقى افتاد راجب يكى از عزيزانم دنيا رو سرم خراب شد مردم نابود شدم به حدى گريه ميكردم كه ن ...

چقدر خوب و عالی  چه زود حاجت روا شدین

1167
چون زندگیم روز به روز ماه به ماه و سال به سال داره بدتر میشه 

آخی عزیزم ان شاءالله به حق امام حسین گره هاتون باز بشه یکی یکی  از دعا کردن غافل نشو هرگز الببته با توکل کردن و خالصانه خوندنش

سلام. برای من که تو درست شدن کارهای استخدامم خیلی خدا کمک کرد. ان شا الله دل همه شاد باشه 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
پريشب يه اتفاقى افتاد راجب يكى از عزيزانم دنيا رو سرم خراب شد مردم نابود شدم به حدى گريه ميكردم كه ن ...

سلام میشه بگین کدوم دوشهید؟ 

ممنونم میخوام منم توسل کنم مرسی 🌹

تو چه دانی که پس هرنگه ساده ی من چه جنونی،چه نیازی، چه غمی ست؟😏
سلام میشه بگین کدوم دوشهید؟  ممنونم میخوام منم توسل کنم مرسی 🌹

شهيد ابراهيم هادى و شهيد سعيد سامانلو 

مثل برادر هميشه كمكم كردن

تبریک

1
5
10
15
20