1232
1226
عنوان

خواستگاراااا 😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3172 بازدید | 192 پست

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

میشه بگی از برداشتت در مورد رابطه ها و مرد های اونجا؟ اونجاام خیانت زیاده؟

روابطشان اونقدر عمیق و بادوام نیست که به خیانت بکشه 

چون غالبا ازدواج رسمی هم نمیکنن پس میتونن خیلی راحت همو ول کنن و بزن با فرد جدید نیازی به خیانت نیست 

اما خیانت هم وجود داره  

دوستام اینجا وقتی روابط من و شوهرم رو میشنون همین چیزای معمولی ها میگن میشه واسه ما از ایران شوهر جور کنی البته به شوخی تازه منم زندگیم ایده آل نیست و خودمون کلی مشکلات داریم

عزیزم من تاپیک هاتو دنبال میکردم.الان کمی گیج شدم😕شما همونی که سئوال در مورد ویزای المان داشتی؟میخواستی بری عروسیه خواهرت المان؟

عروسی بهم خورده؟بعد اگه متولد المانی مگه ویزا باید بگیری؟فکر میکردم ونکوور زندگی میکنی!

من گیج شدم😩

1156
روابطشان اونقدر عمیق و بادوام نیست که به خیانت بکشه  چون غالبا ازدواج رسمی هم نمیکنن پس میتونن ...

چه جالب همیشه اینطوری میگفتن که پسرای انور بهترن خیانت توشون کمه 

فکر کنم اونجاام روابط عمیق کم نباشه من مثلا تو اینستا میبنم پیج های خارجی رو خیلی زوج های عاشقی به نظر میرسن 

اوکی مرسی از توضیحاتت

لبخند بزن که شهر دیوانه شود😍

سلام برای مورد دوم بیشتر فکر کنید. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
چه جالب همیشه اینطوری میگفتن که پسرای انور بهترن خیانت توشون کمه  فکر کنم اونجاام روابط عمیق ک ...

کلا سبک زندگیشون متفاوته 

بد هم هستن بچه دار میشن اما ازدواج نکردن باهم هرکسی هم خرجش با خودشه

و کلی هم مثلا اتفاقات عاشقانه دارن سفر و گردش و تفریح و کلی عکس 

اما هر کدوم با خرج و مسئولیت خودشون 

و همیشه این استرس و نگرانی هست واسه زن ها که حامی ندارن 

این بزرگترین مشکلشونه 

البته هستن خانواده های خوب و سالم اما واقعا خیلییییی کمه

کلا سبک زندگیشون متفاوته  بد هم هستن بچه دار میشن اما ازدواج نکردن باهم هرکسی هم خرجش با خودشه ...

به نظرم شما که اونجایی همونجا دنبال دکتر واسه همسرت بگرد. چه کاریه واسه یه دکتر پاشی بیای اهواز و برگردی. اونم روانپزشک که حداقل ماهی یه بار باید مراجعه کنه بهش. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
1213
مگه خارج از کشور هم خواستگاری سنتی دارن؟

خانواده ها ايراني هستن 😊

جهانگردم       شروع جهانگردیمقصد اول : آلمان مقصد دوم : هلند     پاسخگوی سوالاتون در این زمینه هستم
عزیزم من تاپیک هاتو دنبال میکردم.الان کمی گیج شدم😕شما همونی که سئوال در مورد ویزای المان داشتی؟میخو ...

یجا هم گفت مامانش فرانسویه یجا دیگه گفته ایرانیه بابابزرگش فرانسویه

خداوندا آسایش و رضایت و امیدواری عطا کن🌺