1177
648
عنوان

خواستگاراااا 😒😒😒

2862 بازدید | 192 پست

سلام خانما خوبین ؟ عیدتون مباررررک...

خواهرم دو تا خواستگار داره تو مرحله نهایی که الان از عالم و ادم داره نظرسنجی میکنه روزی هزار بارهم به من پیام میده😤😤 منم گفتم از شما دوستان نظر بخوام ببینم کدوم...

اولیه ایرانیه 30 سالشه که شغل آزاد داره و خواهرم خیلللی دوستش داره و چندین ساله همو میشناسن ولی تحصیلات خوبی نداره. یه برادر داره و کلا دو تا پسرن و پدرش خیللی هواشو داره و وضع پدره هم عالیه

دومیه آلمانیه و 32 سالشه و پزشکه خواهرم به اندازه اولی دوستش نداره. یه خواهر و برادر داره وضع مالی خانوادش هم خوبه تقریبا معمولیه

و اما خواهرم دانشجو پزشکیه 24 سالشه یه خواهر و برادر داره وضع مالی پدرم هم تقریبا مثل اولیه

این شرح حالشون بگین بنظرتون کدوم بهتره ؟؟

مشکل خواهرم با اولی فقط کار و تحصیلاتشه...

عکسشون هم میزارم اخر

دخترم به دنیا اومد    نفس مامان خوش اومدی مامان عاشقته فرشته ی کوچولوی من   

فقط دومی نمیخوادش بفرست پی وی😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

اخلاق هاشون ؟؟

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1156
چی ؟؟

خاستگار دومی فقط 

اگه خواهرت نمیخوادش بفرست پی وی من😂😂😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
8
آلمان پاشه بره از این خراب شده خلاص شه نمیخوادش بده به نی نی سایتی ها مخالفی ریپلای نکن😒

خواهرم متولد المانه خودش

دخترم به دنیا اومد    نفس مامان خوش اومدی مامان عاشقته فرشته ی کوچولوی من   
1184

ولی این مشخصاتی که شما گفتی فقط چند ویژگی مورد نظر تو ازدواجه. معیارهای خیلی مهمتری هست مثل تفاهم فرهنگی و اخلاق و اعتقادی و ... یعنی اینا براتون مهم نیس؟

🌸💛أَلا بِذِكرِ اللهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ💛🌸مگر از زندگی چه میخواهید که در خدایی خدا یافت نمیکنید که به شیطان پناه میبرید؟ پس هرگز ناامید نباش🌸
1183