2703
2553
عنوان

عشق یکطرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 46 پست

من با وجود همه ی اخلاقام یبار یکی اومد گفت من هر اخلاق گندی ک داشته باشی تحمل میکنم 

اصلا عاشق این اخلاقتم ولی همش باده هواکه افتابی بشه دیگ نه بادی میاد و نه نسیمی

شرایط روحی الانم خیلی بده کاش یه روزی بهتر شم کاش دلم باز دل بشود...

درست میشی مطمین باش.میگم همه داشتیم این دوران رو ولی خودتم بخواه.من حال ت داشتم یکسال کارم گریه اخرم هیچ حالا فک میکنم میخندم خخخ  عشق  اول همینه.من بعدیا تجربه داری خوب تر میشهر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچوفت به هیچ کس و هیچ چیزی امیدوار نشو هیچوقت یادت نره حتی سایه ت هنگام تاریکی تورو ترک میکنه

دقیقا ادم هیچوقت نباید منتظر دستی باشه که بگیرتش

ولی عاشق شدن و دل آدم زبون حالیش نیس

باز میشه این در، صبح میشه این شب،صبرداشته باش♡

[QUOTE=85291658]به عاقبتش فکر میاگه باهاش رابطه داری رابطتو باهاش کامل قط کن..این باعث میشه کم کم برات عادی شه..منم در حد جنون عاشق بودم ولی کم کم دورش کردم از خودم و الان اسودم..سر هم دو ماهم طول نمیکشه

2456
درست میشی مطمین باش.میگم همه داشتیم این دوران رو ولی خودتم بخواه.من حال ت داشتم یکسال کارم گریه اخرم ...

یعنی واقعا یه روزی میرسه که به حال الانم بخندم؟

[QUOTE=85291658]به عاقبتش فکر میاگه باهاش رابطه داری رابطتو باهاش کامل قط کن..این باعث میشه کم کم بر ...

واقعا یعنی میشع کسیو در حد جنون دوست داشت و بعد فراموشش کرد؟

برام تصورشم غیرممکنه😭😭😭

واقعا یعنی میشع کسیو در حد جنون دوست داشت و بعد فراموشش کرد؟ برام تصورشم غیرممکنه😭😭😭

ولی من تونستم.چون طرفم ادم نبود و اینکه میگفت نمیتونیم ازدواج کنیم..وقتی رابطمو باهاش قط کردم تا یکماه کامل هر شب خوابش رو میدیدم و گریه و ارزوی دیدارش رو داشتم..ولی الان جوری شد که خودم باهاش کات کردم و از فکر و غصه خارج شدم

2714
ولی من تونستم.چون طرفم ادم نبود و اینکه میگفت نمیتونیم ازدواج کنیم..وقتی رابطمو باهاش قط کردم تا یکم ...

واقعا کار بزرگی کردین

فراموش کردن عشق کار خیلی سختیه

منم درگیر همچین رابطه ای هستم البته یک طرفه نیست ولی میدونم به نتیجه نمیرسه و غیرعاقلانه است اما هیچ وقت به خاطر این رابطه از هدفام دست نمیکشم و دارم یا انرژی چندین برابر برای رسیدن به اهدافم و موفق شدن تلاش میکنم

هیچ ادمی ارزش نداره بخاطرش زجر بکشی و گریه کنی..با یکی باش که هردو با هم خوش باشید...به هم انرژی و عشق بدید..عشق یه طرفه نابودت میکنه ولی اگه قوی باشی و واس خودت ارزش قائل شی از پسش برمیای

سلام‌ تونستی فراموش کنی؟

سلام عزیزم

بخوام بنویسم خیلی حرف دارم،اما اینو بدون که صددرصد به طور کامل فراموش نکردم اما دیگه واسم مهم نیست راستش،

هم اینکه آدمای جدیدی وارد زندگیم شدن هم اینکه یاد گرفتم منطقی تر فکر کنم و دنبال کسی باشم که اون مشتاق تر از من باشه،سر خودمو به کار و درس و پول درآوردن گرم میکنم،هم دیگه فکرم مدام سمت اون نمیره،هم پیشرفتم باعث میشه آدمای خفن تری بیان تو زندگیم

درکل حس میکردم اگه اون نباشه یا ازدواج کنه من میمیرم،اما الان خبر ازدواجش به گوشم رسیده و نمردم😊

2706