2410
2553
عنوان

عشق یکطرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 46 پست
بجاش کسی نیاد

پیدا کن هست

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قرار نیست فراموش بشه قراره به نبودنش عادت کنی گدر زمان مشکلش حل میکنه همه دخترا از این موردا داشتن میگم عادت میکنی ولی فراموش مطلق نچ.بعدم چرا حق زندگی داری از خودت میگیدی بخاطر کسی که الان داره خوش خرم زندگیشو میکنه.هیچ کس عزیز تر از خود ادم نیستک😁

اوووه عاقبت نداره چند سال که بگذره به خودت فحش میدی که چرا عمرت رو حروم همچین رابطه ای کردی اصلا ب ...

به عاقبتش فکر میکنم

منطق و عقلم میگه بهش فکر نکن دیگه ولش کن

اما دلم،دلم،دلم...

باز میشه این در، صبح میشه این شب،صبرداشته باش♡
2456
به عاقبتش فکر میکنم منطق و عقلم میگه بهش فکر نکن دیگه ولش کن اما دلم،دلم،دلم...

وقتی قشنگ گند زدی به آینده ات و درست رو نخوندی و افسرده شدی و اون پیشرفت کرد و موفق تر شد و دائم خوشحال بود به خودت میای که وای چه ظلمی به خودم کردم 

قرار نیست فراموش بشه قراره به نبودنش عادت کنی گدر زمان مشکلش حل میکنه همه دخترا از این موردا داشتن م ...

شرایط روحی الانم خیلی بده

کاش یه روزی بهتر شم

کاش دلم باز دل بشود...

2714
وقتی قشنگ گند زدی به آینده ات و درست رو نخوندی و افسرده شدی و اون پیشرفت کرد و موفق تر شد و دائم خوش ...

بله درست میگید

هیچ وقت هم کسیو. برای فراموش کردنش وارد زندگیت نکن چون نمی تونی اولی رو فراموش کنی و دومی هم مثل خود ...

بله درسته

لحن من مهربون نیست و عزیزم جانم و فدات بشم و... نمیگم اما واقعیت رو صریح برات گفتم 

متوجهم

درسته دارید واقعیت رو میگید

2706