2726
عنوان

عشق یکطرفه

417 بازدید | 46 پست

خانوما چه راه حلی پیشنهاد میدین واسه فراموش کردن عشق یکطرفه؟

که دلت واسه یکی بتپه اما اون نه،باید چیکار کنم

داارم میمیرم از غصه

باز میشه این در، صبح میشه این شب،صبرداشته باش♡

یکی دیه بیاد جاش 

صددرصد تضمینی به شرط چاقو😁

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه نیاد چی؟

چی نیاد?

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

اوووه عاقبت نداره

چند سال که بگذره به خودت فحش میدی که چرا عمرت رو حروم همچین رابطه ای کردی

اصلا به خاطر فراموش کردن یه نفر نرو سراغ نفر بعدی، اعتیاد به ادم ها بدترین نوع اعتیاده

با خودت به عاقبت این علاقه فکر کن 

به روزهای خوبی که داری بی دلیل از بین میبری 

من چهار ساله عاشقشم ولی اون از من متنفره و یه روز بهم گفت مرده و زندت فرقی برام نداره....هیچ راهی نی ...

آخ مرگ تدریجییی😓😓😓

باز میشه این در، صبح میشه این شب،صبرداشته باش♡
2706