1177
44
عنوان

عشق یکطرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 42 پست
به عاقبتش فکر میکنم منطق و عقلم میگه بهش فکر نکن دیگه ولش کن اما دلم،دلم،دلم...

وقتی قشنگ گند زدی به آینده ات و درست رو نخوندی و افسرده شدی و اون پیشرفت کرد و موفق تر شد و دائم خوشحال بود به خودت میای که وای چه ظلمی به خودم کردم 

قرار نیست فراموش بشه قراره به نبودنش عادت کنی گدر زمان مشکلش حل میکنه همه دخترا از این موردا داشتن م ...

شرایط روحی الانم خیلی بده

کاش یه روزی بهتر شم

کاش دلم باز دل بشود...

باز میشه این در، صبح میشه این شب،صبرداشته باش♡

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

وقتی قشنگ گند زدی به آینده ات و درست رو نخوندی و افسرده شدی و اون پیشرفت کرد و موفق تر شد و دائم خوش ...

بله درست میگید

1156
هیچ وقت هم کسیو. برای فراموش کردنش وارد زندگیت نکن چون نمی تونی اولی رو فراموش کنی و دومی هم مثل خود ...

بله درسته

لحن من مهربون نیست و عزیزم جانم و فدات بشم و... نمیگم اما واقعیت رو صریح برات گفتم 

متوجهم

درسته دارید واقعیت رو میگید

1194

من با وجود همه ی اخلاقام یبار یکی اومد گفت من هر اخلاق گندی ک داشته باشی تحمل میکنم 

اصلا عاشق این اخلاقتم ولی همش باده هواکه افتابی بشه دیگ نه بادی میاد و نه نسیمی

شرایط روحی الانم خیلی بده کاش یه روزی بهتر شم کاش دلم باز دل بشود...

درست میشی مطمین باش.میگم همه داشتیم این دوران رو ولی خودتم بخواه.من حال ت داشتم یکسال کارم گریه اخرم هیچ حالا فک میکنم میخندم خخخ  عشق  اول همینه.من بعدیا تجربه داری خوب تر میشهر

هیچوفت به هیچ کس و هیچ چیزی امیدوار نشو هیچوقت یادت نره حتی سایه ت هنگام تاریکی تورو ترک میکنه

دقیقا ادم هیچوقت نباید منتظر دستی باشه که بگیرتش

ولی عاشق شدن و دل آدم زبون حالیش نیس

[QUOTE=85291658]به عاقبتش فکر میاگه باهاش رابطه داری رابطتو باهاش کامل قط کن..این باعث میشه کم کم برات عادی شه..منم در حد جنون عاشق بودم ولی کم کم دورش کردم از خودم و الان اسودم..سر هم دو ماهم طول نمیکشه

1167
درست میشی مطمین باش.میگم همه داشتیم این دوران رو ولی خودتم بخواه.من حال ت داشتم یکسال کارم گریه اخرم ...

یعنی واقعا یه روزی میرسه که به حال الانم بخندم؟

[QUOTE=85291658]به عاقبتش فکر میاگه باهاش رابطه داری رابطتو باهاش کامل قط کن..این باعث میشه کم کم بر ...

واقعا یعنی میشع کسیو در حد جنون دوست داشت و بعد فراموشش کرد؟

برام تصورشم غیرممکنه😭😭😭

واقعا یعنی میشع کسیو در حد جنون دوست داشت و بعد فراموشش کرد؟ برام تصورشم غیرممکنه😭😭😭

ولی من تونستم.چون طرفم ادم نبود و اینکه میگفت نمیتونیم ازدواج کنیم..وقتی رابطمو باهاش قط کردم تا یکماه کامل هر شب خوابش رو میدیدم و گریه و ارزوی دیدارش رو داشتم..ولی الان جوری شد که خودم باهاش کات کردم و از فکر و غصه خارج شدم

ولی من تونستم.چون طرفم ادم نبود و اینکه میگفت نمیتونیم ازدواج کنیم..وقتی رابطمو باهاش قط کردم تا یکم ...

واقعا کار بزرگی کردین

فراموش کردن عشق کار خیلی سختیه

1190