2733
2734

من نزدیک ده ساله ازدواج کردم و دو تا بچه دارم. .... این اواخر دیگه نمیتونم باهاش ادامه بدم. ... خیلی رفیقبازه و پولاشو در راه رفیقاش خرج میکنه و من و بچه هامم که بی پول می مونیم و برنج و خرج خونم رو بیشترش رو مادرم میده. .... بسیار دهن بین و بی ادب و بی اعتقاده. .... الان هم یه دوستی داره که براش پس انداز میکنه و به من میگه ندارم. .... و این دوستش خیلی توی گوشش میخونه و شوهرمو خیلی خیلی بد کرده. ..... خلاصه که خیلی موارد دیکه هست که طلاقم رو حتمی کرده. .... ولی دخترم هفت سالشه. .... یکیشم پنج ساله. ..... چیکار کنم که دست باباشون نیفته. .... البته خانواده شوهرم هم شوهرمو عاق کردن بخاطر رفتارهای زشتش ولی پای طلاق که بیاد وسط میان پشتش. .... لطفا راهنمایی کنید. ... و خواهشا توهین نشه. ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکایت نفقه ازش کن، دادگاه مجبورش میکنه.واسه طلاق بزار بعد نه ساله شدن دخترا

آخه میدونی دیگه صبرم لبریز شده نمیتونم تا نه سالگیشون صبر کنم. ...... یه بار کارمون به طلاق و دادگاه و وکیل کشیده شده چهارپنج ماه خونه بابام بودم. ... سه سال پیش..... ولی باز آدم نشده. ... 

2731
آخه میدونی دیگه صبرم لبریز شده نمیتونم تا نه سالگیشون صبر کنم. ...... یه بار کارمون به طلاق و دادگاه ...

آخه حضانت دختر از آخر هفت سالگی تا آخر نه سالگی با پدره ،ممکنه با بچه اذیتت کنه. البته نگهداری بچه واسشون سخته ولی ممکنه یکی دو ماه اذیت کنه

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی

یا باید دلت رو صفت کنی و بچه ها رو بندازی سرش شاید سر عقل بیاد 

اما اگر طلاق جدی بشه مطمعا باش اینجور مردی عرضه نگهداری بچه نداره 

شاید چند ماه اول خو دش و خانوادش برا لجبازی بچه ها رو نگه دارن تا تو برگردی 

ولی خسته میشن