2737
2734
عنوان

موندم به حرف شوهرم گوش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 24 پست

طلا تو بخر حتی اگه اندازه یه انگشتر برای نی نی شد😏

تابستون هم لباستو بخر

بعضی نظرات رو هم نخون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دو تومن نیست که گفت خودم چند میلیون روش میزارم 

دوتومن هم‌باشه یه انگشتر یا گوشواره اینا راحت پیدا میکنی 😗

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
چقدر تاپیک میزنی بخاطر ی ملیون و طلا آخه با دوتومن چقدر طلا میدن بت ی انکشتر بت میدن

خواهرم زیاد رک بودن واسه آدما خوب نیست 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728
2738

به نظرم طلا جاي خودشو داره،ولي اگه احساس نياز ميكني و واقعا با لباسايي كه از قبل داري حس خوبي نداري،حتما لباس بگير،حداقل يه روسري و مانتو كه ميتوني بگيري حسابي نونوارت ميكنه همين دوقلم،ميشه مثلا ٢٥٠،حالا طلات ٢٥٠ تومن سبكتر باشه مشكلي پيش نمياد...

من خودم با وجود اينكه طلا خيلي دوس دارم،حتما يه لباسي ام ميگرفتم،حالا كوو تا تابستون...

هيچ فك نكن كم توقع بودنو پس انداز كردنم اندازه داره،اونقدي كه توقع نياره...

خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني