2733
2734
عنوان

خاطره زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 8701 بازدید | 152 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساعت شد ۳:۳۰ صبح من ۲۰ ساعت بود که درد میکشیدم خدا نصیب کسی نکنه  ماما بعد کلی خوابیدن اومد م ...

مبارکتون باشه گلی به سلامتی ان شا الله

من سیزده سال پیش بچه اولمو دنیا آوردم ولی اصلا اذیتم نکردن وقتی دیدن دهانه رحم باز نیست و بچه هم کاهش حرکت داره سزارین کردن جاریمم همین طور اصلا کار به آمپول فشار واینا نرسید

من شیعم،حیدر آقامه  
2731
ممنون عزیزم. قانون عوض شده سخت میگیرن

قدمش مبارك باشه استارتر جان كدوم شهري؟بيمارستان ات دولتي بود يا خصوصي؟اما عجب دكتر بيفكري داشتي ولت كرد رفت تا بيست ساعت بعد هم سراغتو نگرفتش پرسنل گفته بودن دوازده ساعت بايد درد رو بكشه خوب بعد از ١٢ساعتبايد سراغتو ميگرفت كه اگه نتونستي بياد واسه سزارين

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
قدمش مبارك باشه استارتر جان كدوم شهري؟بيمارستان ات دولتي بود يا خصوصي؟اما عجب دكتر بيفكري داشتي ولت ...

نه دکترم هر ۳ ساعت زنگ میزد اینا الکی میگفتن خوبِ پیشرفت داشته دروغ میگفتن. 

بیمارستان خصوصی  مشهدم

خداروشکر
نه دکترم هر ۳ ساعت زنگ میزد اینا الکی میگفتن خوبِ پیشرفت داشته دروغ میگفتن.  بیمارستان خصوصی&n ...

ههههه خوب پيشرفت داشته بعد از بيست ساعت هنوز زايمان نكرده حالا چه كاري بود دوست داشتن شما رو تو قسمت زايمان نگه دارن انقدر جيغ ميزدي كه خودشون كلافه بشن بفرستن بري  

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
ههههه خوب پيشرفت داشته بعد از بيست ساعت هنوز زايمان نكرده حالا چه كاري بود دوست داشتن شما رو تو قسمت ...

من خیلی ساکت بودم شاید برای اون بود . 

خداروشکر

عزیزم انشاءالله قدمش پر خیر و برکت باشه 

مبارکتون باشه عزیزم 🌷

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706