2410
2553
عنوان

خاطره زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 8700 بازدید | 152 پست
برای منم دعا کن فردا دیگه مشخص میشه اخه لکه بیتی دارم و گفتن احتمالا سقط شده ولی من دردی نداشتم ..فر ...

انشاالله صحیح و سالمِ .

من خودم ۸ هفته داغون شدم اما هیچی نبود

خداروشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر عزیز حضور گل‌پسرتو تو زندگیت بهت تبریک میگم، ان‌شاء‌الله با دل خوش و در سلامتی کامل بزرگش کن ...

توکل به خدا عزیزم من دعا میکنم . به دنیا بیاد پدرتو دراره😉

خداروشکر
2720
استارتر عزیز حضور گل‌پسرتو تو زندگیت بهت تبریک میگم، ان‌شاء‌الله با دل خوش و در سلامتی کامل بزرگش کن ...

سلام عزیزم رفتین بیمارستان ؟؟؟

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
سلام عزیزم رفتین بیمارستان ؟؟؟

سلام، بله متاسفانه کار به لاپرا کشید چون ی هماتوم تو تخنک چپم رشد کرده بود که دوتا احتمال دادن یکی اینکه همون کیسته یکی هم اینکه خارج رحمی ، دیروز عصر عمل داشتم، این‌بار قسمتم مامان‌شدن نبوده

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
2714
چه خبر عزیزم سونو دادی

بله متاسفانه ساک حاملگی تو رحم دیده نشد و ی هماتوم تو تخمدان چپم داشتم که تشخیص دکتر لاپرا شد، گفت شاید همون کیسته خونریزی داخلی کرده یا اینکه خارج رحمیه، دیروز عصر عمل داشتم، دکتر امروز برای ویزیت میاد میبینمش میپرسم چی به چی بوده

بله متاسفانه ساک حاملگی تو رحم دیده نشد و ی هماتوم تو تخمدان چپم داشتم که تشخیص دکتر لاپرا شد، گفت ش ...

اخی خیلی ناراحت شدم . امیدتو از دست نده منم سه تا سقط داشتم وقتش که بشه میاد خودش 

خداروشکر
اخی خیلی ناراحت شدم . امیدتو از دست نده منم سه تا سقط داشتم وقتش که بشه میاد خودش 

توکل به خدا خانومی، ان‌شاء‌الله

دکترم بهم نامه داده برا سزارین ولی همش استرس دارم نکنه تا اون موقع دردم بگیره😢بخواد طبیعی بشه ..اصن ...

خوش به حالت،چطور راضی شد به سز دکترت؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
پرسید طبیعی میخوای یا سزارین..منم گفتم سزارین گفت باشه

واقعا؟؟؟؟؟؟

رفتی خصوصی؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
رفتم خونه استرس داشتم چطوری به شوهرم بگم هول نکنه  خلاصه اروم اروم بهش گفتم و تا وسایل جمع کر ...

آخی😍😍

ناذاحت نشدی اسفندی شد؟؟کاش میفتاد تو این سال دیگه،هوم؟؟؟خیلی زور میگه یه روز به سال جدید

2706