2703
2553
عنوان

خاطره زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 8700 بازدید | 152 پست

دکترم بهم نامه داده برا سزارین ولی همش استرس دارم نکنه تا اون موقع دردم بگیره😢بخواد طبیعی بشه ..اصن نمیدونم چیکار باید بکنم

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله خوش قدم باشه گل پسرتون عزیزم وزیرسایه پدرمادربزرگ شه❤ من مادرشوهرم میگه موقع زایمان جنین پسر ...

مرسی عزیززم همیشه فکر میکردم مثل فیلما شکمم و میگیرم 😂

خداروشکر
2720
دکترم بهم نامه داده برا سزارین ولی همش استرس دارم نکنه تا اون موقع دردم بگیره😢بخواد طبیعی بشه ..اصن ...

فقط استراحت کن همه انرژیتو نگه دار . 

من انقدر ورزش کردم جون نداشتم

خداروشکر
واي خدا نگذره يعني چي هم درد زايمان و بكشي هم سزارين؟ قدمش مبارك عزيزم🌺

دقیقا مث من

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
2714

هر شب میرفتم زایشگاه معاینه نوار قلب بچه کلی دردسر تا یک شب بهم‌گفتن مشکوکی باید بستری بچه که قلب بچت ضعیفه وزنش کمه ممکن بند نافش قطع شده باشه وای یک حالی شدم فقط گریه میکردم پرستارارو دعوا کردم نزاشتم برام‌سرم‌وصل کنن بشون‌گفتم‌میخوام برم خونه من بچمو حس میکنم داره تکون میخوره چیزیش نیس ولی نمیدونم چه مرگشون بود درو روم قفل کردن که حق نداری بری تا صبح باید اینجا باشی بعد شوهرم مامان بابام بودن خود زایشگاه زنگ زد حراست اومدن ازم تهد گرفتن که اگه اتفاقی افتاد ما مقصر نیستیم خلاصهزورم بشون نرسید تا صبح تو یک اتاق تنها با کلی استرس سر کردم  صبح اومدن که اوراژنسی منو فرستادن سونو رفتم اتاق سونو با اون اقاگفتم که اینجوری میگن بچم اینجور شده گفت الان معلوم‌میشه بعد وقتی سونورو میگرف گفت خانم اینا بچت صحیح سالم نزدیک ب سه کیلو این قلبش کلیش همه چیزش سالم بش گفتم پس اینا چرااینجوری بهم‌گفتن از بس خوشحال شدم ب دکتر سونو گفتم توروخدا الان من مرخصم از دست اینا نجات پیدا میکنم دکتر خندید گفت اره دیگه کارای ترخیصتو انجام بده من رفتم دوباره زایشگاه چیکارشون کردم بشون ازتون شکایت میکنم اوناهم استرس گرفتن که واسه خودت بچه اینکار کردیم چیزی نشده حتی خودشون کارای ترخیصمو انحام دادن ولی از زایشگاه متنفر شدم وقتی واردش میشم حالم از پرستاراش بهم‌میخوره 

تیکر تولدمه😍😍
هر شب میرفتم زایشگاه معاینه نوار قلب بچه کلی دردسر تا یک شب بهم‌گفتن مشکوکی باید بستری بچه که قلب بچ ...

من وقتی,اینارو میشنوم میگم کاش تو خونه زایمان کنم والا مثل,اینکه امنیتش,یشتره  

استارتر عزیز حضور گل‌پسرتو تو زندگیت بهت تبریک میگم، ان‌شاء‌الله با دل خوش و در سلامتی کامل بزرگش کنی

من الان ۶هفته باردارم، از جمعه لکه‌بینی دارم و خیلی نگرانم بیمارستانم رفتم اما نه دکتر نه ماما کاری برام نکرد فقط گفتن هر لکه و خونی نشونه سقطه،ی سونو نگرفتن ببینن چه خبره، منتظرم فردا مراکز خصوصی باز شه برم ببینم چی شده، لطفا هرکسی پست منو میخونه برام دعاکنه کنجدم سالم سرجاش باشه، ممنونم ازتون🌸

میشه واسه سلامتی کوچولوهام صلوات مهمونم کنین⁦❤️⁩⁩ ی دنیا ممنونم
مباركه عزيزم من هفته ي ديگه نوبت زايمان دارم سز خيلي ميترسم  و ي سوْال بچه شبيه سونو هست يا ن ...

انشاالله به سلامتی اره دقیقا شکل سونو سه بعدیشه

خداروشکر
2706