1147
1341
عنوان

خاطره زایمانم

| مشاهده متن کامل بحث + 8309 بازدید | 151 پست

من سر دخترم‌یک‌هفته از زایمانم گذشت ولی چکارم‌کردن انگار موش ازمایشگاهی بودم ولی الان خندم‌میگیره ب اون روز

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دخترمه
واي خدا نگذره يعني چي هم درد زايمان و بكشي هم سزارين؟ قدمش مبارك عزيزم🌺

دقیقا مث من

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

هر شب میرفتم زایشگاه معاینه نوار قلب بچه کلی دردسر تا یک شب بهم‌گفتن مشکوکی باید بستری بچه که قلب بچت ضعیفه وزنش کمه ممکن بند نافش قطع شده باشه وای یک حالی شدم فقط گریه میکردم پرستارارو دعوا کردم نزاشتم برام‌سرم‌وصل کنن بشون‌گفتم‌میخوام برم خونه من بچمو حس میکنم داره تکون میخوره چیزیش نیس ولی نمیدونم چه مرگشون بود درو روم قفل کردن که حق نداری بری تا صبح باید اینجا باشی بعد شوهرم مامان بابام بودن خود زایشگاه زنگ زد حراست اومدن ازم تهد گرفتن که اگه اتفاقی افتاد ما مقصر نیستیم خلاصهزورم بشون نرسید تا صبح تو یک اتاق تنها با کلی استرس سر کردم  صبح اومدن که اوراژنسی منو فرستادن سونو رفتم اتاق سونو با اون اقاگفتم که اینجوری میگن بچم اینجور شده گفت الان معلوم‌میشه بعد وقتی سونورو میگرف گفت خانم اینا بچت صحیح سالم نزدیک ب سه کیلو این قلبش کلیش همه چیزش سالم بش گفتم پس اینا چرااینجوری بهم‌گفتن از بس خوشحال شدم ب دکتر سونو گفتم توروخدا الان من مرخصم از دست اینا نجات پیدا میکنم دکتر خندید گفت اره دیگه کارای ترخیصتو انجام بده من رفتم دوباره زایشگاه چیکارشون کردم بشون ازتون شکایت میکنم اوناهم استرس گرفتن که واسه خودت بچه اینکار کردیم چیزی نشده حتی خودشون کارای ترخیصمو انحام دادن ولی از زایشگاه متنفر شدم وقتی واردش میشم حالم از پرستاراش بهم‌میخوره 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دخترمه
هر شب میرفتم زایشگاه معاینه نوار قلب بچه کلی دردسر تا یک شب بهم‌گفتن مشکوکی باید بستری بچه که قلب بچ ...

من وقتی,اینارو میشنوم میگم کاش تو خونه زایمان کنم والا مثل,اینکه امنیتش,یشتره  

خدایا فقط دلم یه زندگی اروم   وباعشق همسری   میخوادکه دور از همه ی ادم بدا باشه

استارتر عزیز حضور گل‌پسرتو تو زندگیت بهت تبریک میگم، ان‌شاء‌الله با دل خوش و در سلامتی کامل بزرگش کنی

من الان ۶هفته باردارم، از جمعه لکه‌بینی دارم و خیلی نگرانم بیمارستانم رفتم اما نه دکتر نه ماما کاری برام نکرد فقط گفتن هر لکه و خونی نشونه سقطه،ی سونو نگرفتن ببینن چه خبره، منتظرم فردا مراکز خصوصی باز شه برم ببینم چی شده، لطفا هرکسی پست منو میخونه برام دعاکنه کنجدم سالم سرجاش باشه، ممنونم ازتون🌸

خدایا امانتت برگشت به آغوش خودت...ولی من همیشه منتظر معجزتم... خدای مهربونم دوباره عشق و امیدم رو تو دلم بذار💟
مرسی انشاالله برا همه

برای منم دعا کن فردا دیگه مشخص میشه اخه لکه بیتی دارم و گفتن احتمالا سقط شده ولی من دردی نداشتم ..فردا میرم تیتر میدم هفته پیش تیترم بود ۳۲۶

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مباركه عزيزم من هفته ي ديگه نوبت زايمان دارم سز خيلي ميترسم  و ي سوْال بچه شبيه سونو هست يا ن ...

انشاالله به سلامتی اره دقیقا شکل سونو سه بعدیشه

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
1274
برای منم دعا کن فردا دیگه مشخص میشه اخه لکه بیتی دارم و گفتن احتمالا سقط شده ولی من دردی نداشتم ..فر ...

انشاالله صحیح و سالمِ .

من خودم ۸ هفته داغون شدم اما هیچی نبود

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
ممنون عزيزم  ن سه بعدي سونو عادي

سونو عادی یادمه لباش خیلی واضح بود که شکل منِ و هست

استارتر عزیز حضور گل‌پسرتو تو زندگیت بهت تبریک میگم، ان‌شاء‌الله با دل خوش و در سلامتی کامل بزرگش کن ...

توکل به خدا عزیزم من دعا میکنم . به دنیا بیاد پدرتو دراره😉

توکل به خدا عزیزم من دعا میکنم . به دنیا بیاد پدرتو دراره😉

ان‌شاء‌الله😍

خدایا امانتت برگشت به آغوش خودت...ولی من همیشه منتظر معجزتم... خدای مهربونم دوباره عشق و امیدم رو تو دلم بذار💟
1308
استارتر عزیز حضور گل‌پسرتو تو زندگیت بهت تبریک میگم، ان‌شاء‌الله با دل خوش و در سلامتی کامل بزرگش کن ...

سلام عزیزم رفتین بیمارستان ؟؟؟

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
سلام عزیزم رفتین بیمارستان ؟؟؟

سلام، بله متاسفانه کار به لاپرا کشید چون ی هماتوم تو تخنک چپم رشد کرده بود که دوتا احتمال دادن یکی اینکه همون کیسته یکی هم اینکه خارج رحمی ، دیروز عصر عمل داشتم، این‌بار قسمتم مامان‌شدن نبوده

چه خبر عزیزم سونو دادی

بله متاسفانه ساک حاملگی تو رحم دیده نشد و ی هماتوم تو تخمدان چپم داشتم که تشخیص دکتر لاپرا شد، گفت شاید همون کیسته خونریزی داخلی کرده یا اینکه خارج رحمیه، دیروز عصر عمل داشتم، دکتر امروز برای ویزیت میاد میبینمش میپرسم چی به چی بوده

بله متاسفانه ساک حاملگی تو رحم دیده نشد و ی هماتوم تو تخمدان چپم داشتم که تشخیص دکتر لاپرا شد، گفت ش ...

اخی خیلی ناراحت شدم . امیدتو از دست نده منم سه تا سقط داشتم وقتش که بشه میاد خودش 

1331