1177
648

من دیر رسیدم ولی منم بگو😁

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است،بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی بازگشت بگذاریم ،ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است؟
اگه تونستی بگی😊

ی دختر لاغر با موهای بلند 

راضیه یا رزیتا

حس شعر هم داری

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما👀 دماغ👃 فابریکا👈گونه های رو به انقراضیم ، قدر ما رو بدونید😂تیکر تولد و لاغری میباشد😐 عاره عاره مجردم خیالت راحت شد تیکر بارداری نیس😑نو اعصاب ب پرو پام نپیچ مرسی اه😡

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

من دیر رسیدم ولی منم بگو😁

سلام سوری جونم

خوبی پدر خوبن؟ مرخص شدن؟؟ 

"😂😂😂 تو رو باس تمرکز کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما👀 دماغ👃 فابریکا👈گونه های رو به انقراضیم ، قدر ما رو بدونید😂تیکر تولد و لاغری میباشد😐 عاره عاره مجردم خیالت راحت شد تیکر بارداری نیس😑نو اعصاب ب پرو پام نپیچ مرسی اه😡
تو ی مهلا کوچولوی عاشق و شیطونی با موهای مشکی و ریز نقش و عاشق حیوونات بخصوص سنجاب 

نه عزیزم اسمم مهلا نیست ولی اسم مهلا رو خیلی دوس دارم بقیه هم درست گفتی گلم چجوری فهمیدی      

1156
1189
نه عزیزم اسمم مهلا نیست ولی اسم مهلا رو خیلی دوس دارم بقیه هم درست گفتی گلم چجوری فهمیدی   &n ...

8دس میزنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم بگو

نیکتایی😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاقا😐پس رضایی عبدالرضایی علیرضایی محمدرضایی احمدرضایی😂

خخخ سوختی game over شدی

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری  
بگو

ی مامان پر احساس و تپل

اسمت سمیه یا سمیر عاشق همسرش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1179
عالی حدس زدین      

😁😁😁وی خر کیف میشود😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سوری جونم خوبی پدر خوبن؟ مرخص شدن؟؟  "😂😂😂 تو رو باس تمرکز کنم

سلام عشقم ممنون بهترن الحمدالله،شما خوبی؟سال نو مبارک عزیزم،تمرکز کن تمرکز کن😁

من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که میبینم بد آهنگ است،بیا ره توشه برداریم،قدم در راه بی بازگشت بگذاریم ،ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است؟
خخخ سوختی game over شدی

🤦‍♀️پس ازون اسم جینگلی اس شاهین ماهینه😁

شوخی میکنم ب دل نگیرین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزه دلم من کجا دیدمت همچین جسارتی بکنم  نگاه کردم نیلای منم بگه

اهان

شوخی کردم منم فدات شم

روغن کاهش دهنده ی رشد موهای زائد دارم خودم درست میکنم ....بعد اپیلاسیون و اصلاح موها رو نازک و رشدشون رو کم میکنه... روغن برای پر شدن ابروها هم دارم 
835