عنوان

چرا نی نی سایت اینجوره

253 بازدید | 29 پست

من نی نی سایتو دوست دارم و میام و نظرات و تاپیکارو میخونم ولی دارم به این پی میبرم ک خیلی مواقع با خوندن این تاپیکا و گشتن تو نی نی سایت حالم بد میشه و عصبی میشم آخه اکثر افراد از بدبختی و مشکلاتشون میگن و جو منفی ایجاد میکنن. یه عده هم ک همش سرکوفت و طعنه.

نیا عزیز من

کسی مجبورت نکرده

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره منم ک سوال کردم گفتن خوشی ک گفتن نداره..

مثلا بیان بگن جاریم ماهه..

یا مادرشوهرم برام میمیره..

ولی اگه بگن مادرشوهر اشغال میشن پربازدید😃

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

در کل ادم نباید تحت تاثیرجو تا این حد قراربگیره 

اتفاقا بنظر من خیلی خوبه و میتونیم از تجربیات بقیه استفاده کنیم 

اینجا کلا فضاییه مردم میان مشکلاتشونو میگن شما میتونین نخونین 

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒

کلا مشکل و غصه بیشتر طرفدار داره من دیروز یه تاپیک طنز گذاشتم فقط چند نفر اومدن ولی اگه تاپیک میزدم شوهرم کتکم زده 100 نفر می اومدند. 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
خودتم کم چس ناله نکردی ک

وای😂😂😂😂

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706