2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

[QUOTE=85281928]من از مسافرت تو عید بدم میاد همه جا خیلی شلوغ و بی حساب و‌کتابه[/QUO   منم همینطور به نظرم توی عید همه جا خیییلی شلوغه واسه همین عید مسافرت نمیریم

گروه زرد،،قد ۱۵۷،،،،وزن اولیه ۷۷   ،،، وزن هدف ۶۰  ،،تاریخ  شروع رژیم ۹۹/۱۰/۳

مجرد که بودم سختی می‌کشیدم میگفتم ازدواج می‌کنم خوشبخت میشم ولی حالا از یه طرف مادر شوهرم اذیت می‌کنه از یه طرف شوهرم اصلا اهل تفریح و مسافرت نیست برنامه ی. هر روز نهار شام خواب

من نه تنها مسافرت نرفتم از در خونه بیرونم نرفتم شوهرمم همش خوابه😑

شوهر. منم خوابه همش یا میره کارگاهش من خودم میرم بیرون صبح ظهر با بچه م میرم یه چرخی میزنیم جایی هم مهمونی نمیره شوهرم فردا خونه خواهرشوهرم دعوتیم

منم دلم بدجورگرفته دلم مسافرت میخوادولی شوهرم شیفته کسی نیس جاش وایسه مرخصی بگیره 

مامان دوقلوهای شلوغ هستم خدابعدسختی وتلاش امیرعباس وآوامودادخدایاخودت مراقبشون باش نفس های منن سپردم به خودت خدایا....

ما عید دیدنی میریمو میان خونمون طبق روال عادیه اما شوهرم مغازست مسافرت تو عیدو اصلا وقت نمیکنیم بریم شاید اردیبهشت بریم شمال 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2706