2726

اسم رستوران نامبروان توجهانشهر بود😊

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اون رستوران مگه برا مشتري هاش كم گذاشته بود؟

با شمابدرفتاري ميكرده دليل بر بد بودنش نميتونه باشه

كارت درست نيست

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728

یه جایی کار میکردم ک مدیرش بشدت باهام بد حرف میزد و کلا با پرسنلش عین برده رفتارمیکرد من سپردمش بخدا چون الکی الکی جریمه های ۲۰۰ تومنی مینوشت وسربرج برام ۷۰۰ تومن بیشتر نمیموند مرخصی ام نداشت اصلا

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa

دوسدارم اسمشو بگم وتااخر عمرممم هرجا بشینم اسمشو میگم تازه میخام ازش شکایتم بکنم

خب اون رستوران مگه برا مشتري هاش كم گذاشته بود؟ با شمابدرفتاري ميكرده دليل بر بد بودنش نميتونه باشه ...

چون شما پول میدی بهش بخاطر اون والا ب شماهم بی احترامی میکرد

چراهمون روزنگفتی که نرم رستورانش🤔

دیگه نرو خواهشا امثال این حیوونارو هرروز پولدارتر نکننین

چون شما پول میدی بهش بخاطر اون والا ب شماهم بی احترامی میکرد

خب همينه 

فكر كردي بقيه عاشقمون هستن؟ پول ميگيره خدمات ميده ب مشتري

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
خب اون رستوران مگه برا مشتري هاش كم گذاشته بود؟ با شمابدرفتاري ميكرده دليل بر بد بودنش نميتونه باشه ...

نه لزوما

یه حرکتای مشابه این تو کشورهای دیگه هم هست که سعی میکنن کارفرماهایی که کارگرو استثمار میکنن به مردم معرفی کنن. 

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد!