2737
2734

مادرم خيلي جا نماز آب كشه

حتي به بارم نماز نخونده ها اما حالا اومده جلو شوهرم به همسايمون ميگه سر نمازاك دعاتون ميكنم

يعني من از خجالت اب شدم

شوهرم اومده ميگه مگه مامانت نماز ميخونه؟گفتم چي بگم والا

همش دروغ همش درووووغغغغغ

حالا اينا به كنار بعد شش ماه اومده به من سر بزنه چون من يه شهر ديگم 

واقعا ميخوام حتي واسم يه پيازم سرخ نكنه 

يكم اشپزخونرو تميز كرده انقدر بهم گفته خاك تو سرت تو رو پس ميدن آخر 

من ميدونم شوهرت طلاقت ميده كه چي؟؟حالا چون رو لباسشوييم خاك گرفته

بعد بابام از من طرفداري كرد كه بس كن و ول كن و اينا نميدونيد چه دعوايي راه افتاد هر چي راز بود بهشون گفتم جلو بابام رو كرد

بعني من بميرم نميخوام مادرم به لطف كوچيكم بهم بكنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متاسفانه بجز پدر و مادر هرکی دیگه با ادم بد رفتار کنه میشه قطع ارتباط کرد ولی اونارو کاری نمیشه کرد ... 

سعی کن راه های کنار اومدن باهاشونا یاد بگیری که کمتر صدمه ببینی 

2728

مامان من هم امردز ی تیکه کلفت بازم کرد😂😂😂

گفتم باردار شدم پیرشدم

گفت مگه چی بودی که پیرشدی

وقتی کسی کم سن و سال باشه پیرمیشه

دکترها میگن زیر ۲۴سال نباید حامله شد

آخه خودش تا۲۴سالگی ۵تا زاییده بود😅

هیچی دیگه من خفه شدم

شهرت،قدرت و ثروت همه پوچ است و فانی   تنها محبت است که جاویدانست و باقی 
چرا نمیشه خوبم میشه

شاید بشه !! ولی برا خود ادم میشه سرکوفت . همش به رخش میکشن که تو با خانواده خودت ببین چیکار کردی یا خانوادتو ببین چجورن . البته این نظر منه ها خانوا۰ده خود ادم اگه بدم باشن باید سعی کنید بقیه نفهمن که هی به رخت بکشن

2738
متاسفانه بجز پدر و مادر هرکی دیگه با ادم بد رفتار کنه میشه قطع ارتباط کرد ولی اونارو کاری نمیشه کرد ...

تمام سعيم و ميكنم اما مادرم واقعا به بيماره كه وقتي خوبه باهات ميشه فرشته و وقتي بد ميشه باهات ميشه يه ديو دو سر

ديروز اومدن حالا پاشو تو يه كفش كرده كه بايد همين الان برگرديم😭

تمام سعيم و ميكنم اما مادرم واقعا به بيماره كه وقتي خوبه باهات ميشه فرشته و وقتي بد ميشه باهات ميشه ...

اخی عزیزم 😔 اگه یه خواهری کسی داری بهش بگو که به مامانت بگه یجوری که ناراحت نشه بالاخره توام پیش شوهرت و خانوادش آبرو داری یکم رعایت توام بکنه . یا خودت یه مثالی پیشش بزن که دوستم مامانش اینجور کرده گفت خیلی زشت شد برام خداروشکر که شماها منو میفهمید ... یجوزی سعی کن بهش بفهمونی که کاراش عذابت میده