2737
2734
عنوان

دعايي كه حاجت سريع بده ميدونين

195 بازدید | 12 پست

سلام من مادري هستم كه بعد از هشت سال تو دلي دارم و ماه چهارم تازه تمام شده الان بارداري پرخطر دارم

دلم آشوبه فكرهاي بدي تو ذهنم مياد مدام كه يهو به خودم ميام ميبينم واي به چه چيزايي فكر كردم 

خانمها دعايي ميشناسين كه صداي منو به خدا برسونه من گناهكاري كه دستم خاليه و هر چي دعا مي كنم بي فايده ست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ذکر یونسیه و نذر صلوات برای حضرت ام البنین س این تجربه شخصی من بود. ولی اگر تونستی برای حضرت علی اصغر نذر شیر انجام بده. ان شا الله فرشته کوچولو ت به سلامتی به دنیا بیاد. حاجت روا باشید 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
ذکر یونسیه و نذر صلوات برای حضرت ام البنین س این تجربه شخصی من بود. ولی اگر تونستی برای حضرت علی اصغ ...

عزيزم يعني الان نذر شير و انجام بدم يا بعد از تولدش

عزيزم يعني الان نذر شير و انجام بدم يا بعد از تولدش

گلم بعد از تولد. و چه بهتر که تو شهادت حضرت علی اصغر ع انجام بدی. یعنی نذر رو الان بکن و انجامش رو بذار شهادت حضرت علی اصغر. التماس دعا 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
حتما ممنونم عزيزم حاجت روا باشين