من خیلی از کار کردن بدم میومد در حدی که بهش فکر می کردم گریه ام می گرفت 

بعد از ارشدم به خاطر شرایط مالی مجبور شدم تنها کاری را که بلدم انجام بدم هرچند الان گذاشتمش کنار اما اون کار سوای از برطرف کردن نیاز مالیم بهم اعتماد به نفس و یقین به توانایی هام را بهم داد 

به نظر من همه ما زن ها باید شغل داشته باشیم 

من همه اینا رو میرم جز کلاس رقص، شاغلم هستم😊

خیلی خوبه

من وقت نمیکردم اپن موقع

الان ولی راحت دورهمی با دوستام و دارم

کلاسامم دارم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه من وقت نمیکردم اپن موقع الان ولی راحت دورهمی با دوستام و دارم کلاسامم دارم

من شهرکوچیکی هستم هرجا برم دخترمو میزارم کالسکه پیاده میریم، شاید اگه شهر بزرگی بودم این همه وقت نداشتم.. من زیاد اهل دوست نیستم بیشتر با خواهرام میجوشم

من شهرکوچیکی هستم هرجا برم دخترمو میزارم کالسکه پیاده میریم، شاید اگه شهر بزرگی بودم این همه وقت ندا ...

اره شایذ

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731
اینم هست  تو شهر بزرگ کلی وقت لازمه حتی برای ی خرید کردن و خوش گذروندن ولی در کل ازینکه بخوام ...

آره اینام مهمه... تخصصتون چیه؟

من ماما هستم شیفتی کار میکنم منم متنفرم از ساعات کار تکراری😓 مخصوصا از صبح زود بیدار شدن... ولی شیفتی خیلی خوش میگذره تنوع هم هست

البتہ زندگی تو شھر کوچیک  از بعضی جھات خیییلی راحت تر از کلان شھراست مثلا من فاصلہ کارم تا خونہ ام  دو دقیقہ اس😎خانوادہ نزدیک  مرکز خرید نزدیک  پس شاغل بودنم باعث نمیشہ ب کارام نررسن