2733
2734

نمیتونم ازفکرش بیام بیرون شب وروزمیرم پروفشوچک می‌کنم اینستاناخوداگاه میرم سراغش وساعتهابه عکساش خیره میشمممم خدااااااااا هرکاری بگی می‌کنم فقط عشقموبرگردون😔😭😭💔💔🌹💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

موضوع چیه؟خودش رفت یا نه؟

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
نمازتااخرعمرم میخونم هرچی بگی انجام میدم فقط عشقموپس بده نذاربشه مال اون هرچله وختم پیکره ای ک بخوای ...

حتما بعد ها کنارش خوشبخت نمیشی واسه همین خدا صلاح دونسته ک جدا بشی حتما یکی بهتر قسمتت میشه ،

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
عشقم رفته باکس دیگه منوتنهاگذاشت زده زیرتموم قولاش منم دارم می میرم

عزیزم عشقت پس ببخشیدا یه خائن هست بزار برا همون بمونه کسی ک دختری ک انقدر دوسش داره رو ول کرده رفته پس نخاسته ک رفته انقدر شیون نکن

عشقم رفته باکس دیگه منوتنهاگذاشت زده زیرتموم قولاش منم دارم می میرم

اصلا به اين نميگن عشق كه اين يك حسه غصه نخور اون ادم زندگي تو نبوده تو فقط اشتباهي انتخابش كرده بودي 

قضاوت فقط کار خداست...
2706