2737
2734
عنوان

کمک لطفا

116 بازدید | 9 پست

با ادم های فضول که همش میخواند سر ا کار آدم در بیارند و یا همش میخواند بدونند و فضولی میکنند و درحالی که خودشون هزارتا کثافت کاری دارند درحالی که شما کاری نکردید باید چه کار کرد؟

خاله من خودش خیلی کارهای بد میکنه و هم چنین دخترش

ولی فکرمیکنه چون شهرش با بقیه متفاوته بقیه نمیبینند یا توجهی ندارند بهش

و همش از این و اون بد میگه و دو روهه

خب جلوش اگه از کسی بدی میکنه بگو بزار گناهش گردن خودش باشه در موردش بدی نکن.یا اگه ادامه دتد بزار برو خودتو بکتری مشغول کن.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین سر ثانیه حرف عوض میکنه:))

خب همون لحظه شروع کرد بگو تند بگو من خودم نمیدونم زندگیم چی میشه ایراد مردمو بگیرم چرا

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2738
اصلا اینارو نمیفهمه

خب پس نرود میخ آهنین در سنگ .پاشو آروم برو بگو من کار دارم با اجازه.