2737
2734

اولا که به ایشون تسلیت میگم و انشالله خداوند بزودی جای بچشو براش سبز کنه و بهش شادی ببخشه 

ایشون نوزاد سه روزشون شیر تو گلوش برگشته بود به سرعت  نوزاد رو میرسونن بیمارستان ولی خب هرچقدر هم زود میرسوندن انسان تو سه دقیقه نفس نکشیدن خفه میشه  و نوزاد ایشون بهشتی میشن 

نکته ای که ضروری دیدم بگم خدمت مادرهای گرامی با توجه به اینکه نوزاد های  که جدیدا بدنیا میان اکثرا رفلاکس خفیف تا شدید رو تجربه میکنن لطفا حتما حتما تجربه منو بخونید 

👇👇👇👇👇

بچه منم تو یه ماهگی شیر برگشت تو گلوش هرچه زرم پشتش  نتونست نفس بکشه سرو زیر کردم زدم پشتش نتونست فقط لحظه به لحظه کبود تر میشد و خودش رو کمونی کرده بود  طفلی که بتونه یه ذره نفس بکشه

خدا نصیب نکنه میخواستم بهش نفس مصنوعی بدم میترسیدم همون لحظه که من دهنمو بزارم امکان داشته باشه یه لحظه بخواد نفس بکشه واسه همین فقط جیغ میزدم و میکوبوندم پشتش   کل اینا تو دو دقیقه بود  بعد شوهرم دسید دهنشو گذاشت دهن نوزاد یه محکم کشید داخل  شیر و اینا اومد دهنش بعد دو تا نفسش داد برگشت بچه  تا ده دقیقه بعد از برگشتن نفسش همچنان خودشو خشک  و کمونی نگه داشته بودمیترسید که نتونه نفس بکشه 

بعد از کبودی رو به سفیدی گذاشتت و بعد هم کم کم عادی شد  ولی خودم تا یک هفته حالم خراب  شد  

خدای نکرده اگر چنین اتفاقی برای نوزاداتون پیش اومد سریع بهش نفس مصنکعی بدید 

چون خفگی تو مدت کم اتفاق میافته و به بیمارستان نمیرسن 

اونم نوزادای الان که نود درصدشون رفلاکسی هستن 

بجای ترسیدن و فرار کردن و دویدن  

فقط بهش تنفس بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در ضمن حتما حتما موقع خواب بچتون رو به پهلو بخوابونید 

اگرچه دختر من  تو بیداری این اتفاق براش افتاد

پس مدت  زیادی نوزادتون تنها نزارید حتی اگه اروم و داره بازی میکنه ( دست و ما زدن  نوزاد منظورمه)

2731

اه از دست این رفلاکس مزخرف ...پسرم سه سالشه وهنوز درگیرشیم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2738
تاپیک اون خانم بزاربرم بخونم    

تاپیکش رو ترکوندن متاسفانه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

برادر زاده منم تو روز شونزدهمش یهو تو بغل مادربزرگش اینجوری شد مامانشم بیرون بود کلی به پشتش زده بود و بچه برگشته بود این رفلاکس لعنتی چی از جون نوزادا میخواد آخه ؟ 😭

من خودم تا سه روز گریه کردم ، مادربزرگش که خودش ماماست ترسیده بود ‌ خیلی بد بود خیلی 

هیچ  
2706