2733
2734
عنوان

ورم بارداری

142 بازدید | 14 پست

هفته ۳۹ هستم پاهام یکم ورم کرده با انگشت فشار میدم چال میمونه تا چند دقیقه 

باید چیکار کنم ؟؟؟

برا بچم ضرر نداره؟؟

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

از كي شروع به ورم ميكنه؟نمك زياد خوردي؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
از كي شروع به ورم ميكنه؟نمك زياد خوردي؟

الان دو سه روزه اینطوری شده 

اتفاقا خیلی تو خوردن نمک ملاحظه میکنم و حواسم هست 

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
کجای پات؟ خیلیمهمه که کجایپا باشه

مچ پاهام به پایین کفشام برام تنگ شده

من هفته 38هستم ،تو بیرون میری ؟مشکلی نداری؟

من راه میرم زیر شکمم تیر میکشه کلا خیلی سخت شده برام

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738

به نظرم هفته اخر طبیعیه من اصلا ورم نکردم فقط سه چهارروز اخر پاهام یکم ورم کرد ولی اونقد نشد ک کفشامو عوض کنم ولی رو زنینکه میذاشتم درد میومد پاهام مخصوصا صبحا ک از خواب دا میشدم به نظرم طبیعیه و برا بچه ضرر نداره فشارتو چک کن از فشارت نباشه 

همینه عزیزم فردای زایمان ورمت میخوابه

یکم اب زیاد تر بخور و نمک نخور و یکم پیاده روی یا ورزش بارداری بکن

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸
من هفته 38هستم ،تو بیرون میری ؟مشکلی نداری؟ من راه میرم زیر شکمم تیر میکشه کلا خیلی سخت شده برام

پیاده روی زیاد دارم درد هم خیییییلی زیاد میگن ماه دردا شروع شده برا همینه من درد پریودی هم دارم درد داخل واژن و کمر درد و پاهام قسمت ران انگار بی حس میشه 

مچ پاهام به پایین کفشام برام تنگ شده

خب پس نگران نباش.اون کاملا طبیعیه منم به دکترم گفتم.گغت اشکال نداره ساق پا مهمه که ورم نداشته باشه.ساق پانو چک کن.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
پیاده روی زیاد دارم درد هم خیییییلی زیاد میگن ماه دردا شروع شده برا همینه من درد پریودی هم دارم درد ...

طبیعی هستی پیاده روی میکنی؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
طبیعی هستی پیاده روی میکنی؟

اره طبیعی 

پیاده روی هم دارم ولی دکترم هنوز ورزشارو شروع نکرده گفت از اخر این هفتم شروع کنم

2706