2726
عنوان

پسرم رو از شیر گرفتم😥😥

271 بازدید | 22 پست

سلام دوستای گلم

عزیزان من از دیروز صبح به طور کامل شیر پسرم رو قطع کردم

البته چند هفته بود تدریجی کم کرده بودم و فقط شیر شب میدادم که اونم قطع کردم

دیروز و دیشب خیلی سخت بود امروز آروم تره

ولی اصلا یادش نمیره و مدام میگه می می

هم شیر پاستوریزه هم شیر موز و آبمیوه و دنت بهش میدم

سینه هام متورم شده و دردناک

قرص هم میخورم

اگر کسی تجربه ای داره بگه چقدر طول میکشه تا پسرم فراموش کنه و نگه می می

19ماهش هست

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.

چون خیلی وابسته بود

و اینقدر شیر میخورد که من حالت تهوع میگرفتم 

بسیار هم بد غذا هست

دکترش تصمیم گرفت که شیر رو باید ازش بگیرم

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با زبون بچگی ش باهاش صحبت کنید و آروم ش کنید 

ب مرور عادت می کنه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

سه ذوز اول هم برای خودت سخته هم برای اون حداقل یکماه طول میکشه که مامل یادش بره در طول روز  سعی کن بیرون ببریش و خسته اش کنی که شبم راحت بخوابه 

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
من شنیدم نهایت ۲ هفته یادشه طفلک بچه خوذتم ناراحتی؟

خیلی داغونم وقتی خوابه مدام دارم گریه میکنم

من که پسرم سینمو فقط دو ماه گرفت بعد شیر خشک بود نزدیک دو سال ونیمش بود از شیر خشک گرفتمش تا یه هفته بیقرار بود همش هم شبا بیدار میشد گریه میکرد ولی بعد یه هفته تا ده روز خوب شد نگران نباش عزیزم

من دخترم سه سالشه هنوز شبا دست میزاره سینمو میگیره میخوابه عاشقشه میگه این می می منه بوسش میکنه بقلش میکنه ولی من بایک دارویی قطعش کردم ایتقد عداب کشیدم سینه هام تا چندروز دردمیکردن سفت شده بودن ولی اگه یک هفته نخوره یادش میره سعی کن همش سرگرمش کنی

تیکر تولدمه😍😍

من دو سال و نیم بهش شیر دادم 

دو سالگی می خواستم از شیر بگیرمش دیدم خیلی داره اذیت می شه همه هم ریخته بودن رو سرم که دیگه بگیرش از شیر!!!!!!  دلم برای بچم سوخت بدجور بغض می کرد گفتم ولش کن انگار قانون امده که تا دوسال!!!!   ۶ ماه دیگه هم شیرش دادم!!!  ولی کمتر مثلا دو بار در روز اونم قبلش یه لیوان شیر گرم بهش می دادم تا بخوره

2706