2726

ما دیشب ژن خوک رو دیدیم خیلی قشنگ بود هم کمدی بود هم اجتماعی هم سیاسی. من خوشم اومد. چند ماه قبلش رفته بودیم لازانیا رو دیدیم اصلا آشغال بود فیلمش مسخره بازی من خودم فیلمهایی که لوده بازی صرف دارن خیلی خوشم نمیاد چون خودم فیلمنامه نویسم فیلم های طنزم دوست دارم ترجیح میدم فیلم هایی رو ببینم که سوای طنز های قشنگی که دارن یه حرفی بزنن و داستان داشته باشن که آدم احساس نکنه نشسته توی سیرک داره دلقک ها رو نگاه میکنه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

اگه رفتید دیدید خوشتون اومد توی تاپیک بگید خوب باشه میرم میبینم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728