2726
عنوان

خانمهای آشنا به مسایل قانونی

77 بازدید | 13 پست

میخوام طلاق بگیرم شوهرم با خانوادش دست به یکی شده  خیلی اذیتم میکنه جاریمم این وسط موش میدوونه همشونم پشتشون به شوهرم گرمه دوتا بچه دارم3 ساله و 8ماهه توی دوره طلاق میتونن پیش من بمونن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجله نکن برای طلاق !!!!

طلاق آخرین راه ...

چرا همسرتون  سمت خانواده شونن ؟؟

چرا با رفتار قاطعانه  جاری تونو  سر جاش نمی شونید ؟؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
بمونن میشه ولی آخرش که چه؟

موندم به خدا شوهرم امروز انقدر کتکم زد پشت سرشم خواهرشوهرم آمد خونم کلی افترا زد فحشم داد دوبارم خواست بزنتم دیگه تحمل ندارم 

عجله نکن برای طلاق !!!! طلاق آخرین راه ... چرا همسرتون  سمت خانواده شونن ؟؟ چرا با رفتار قاط ...

چون خانوادش سیاست دارن و شوهرم از اول روشون خیلی حساسه من سیاست ندارم ازین به بعد هم نمیخوام داسته باشم جاریمم پشتش به خواهر شوهرم گرمه ومن کاملا تنهام

موندم به خدا شوهرم امروز انقدر کتکم زد پشت سرشم خواهرشوهرم آمد خونم کلی افترا زد فحشم داد دوبارم خوا ...

اولین ببین چی میخوای بعد حرکت کن ببین الویتهای زندگیت چیه؟ بچه شوهر؟ یا پول و ر،،،  بعد عمل کن کاری که بدون پشتوانه عقل انجام بدی شکست میخوره شکست میخوره

فقط بچه هام 

خب ببین برو پیش یه وکیل زبردست و همه چیزو تعریف کن اگه میتونه طلاقت بگیره بچه خانم بده بهت برو برا طلاق اگه نمیتونه واسیا پای زندگیت و طوری دیگه مشکلت حل کن

خب ببین برو پیش یه وکیل زبردست و همه چیزو تعریف کن اگه میتونه طلاقت بگیره بچه خانم بده بهت برو برا ط ...

از یه طرف نمیتونم تحمل کنم از یه طرفم نمیخوام بچه هام بچه ی طلاق باشن 

چون خانوادش سیاست دارن و شوهرم از اول روشون خیلی حساسه من سیاست ندارم ازین به بعد هم نمیخوام داسته ب ...

بعد از زایمان هورمون ها  بهم میریزه

کاش یه مشاور برید ک خیالتون راحت شه افسردگی ندارید 

اول از همه  ب خاطر  آرامش خودتون  و بعد مسئولیتی ک  در قبال  اون طفل های معصوم دارید ؛  یک بار هم با سیاست بودن  رو تجربه کنید !!!  شاید زندگی تون متفاوت شد

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

جوابتو دادم کاری بدون عقل انجام نده که شکست میخوری

فعلا دست نگه دار از خدا راهی بخواه در زمانی که آرومی بهترین راه میاد شرافت بعد عمل کن...عجولانه هیچوقت کاری نکن الان تحمل کنی بهتر از آینه پشیمانی بدون برگشت به بار بیاری

ببین الان روان‌شناس‌ها میگن بهتره یک محیط آرام برای بچه ها آماده کنین حتی با یک والد ، یعنی شما اگه دائم جنگ و جدال دارین، اون بچه ها اصلا احساس امنیت نمیکنن، با اینهمه زحمت و سختی خدای نکرده از جایی سر در میارن که نباید . ضمنا باز هم روان‌شناس‌ها میگن بچه ها به مرگ والدین بهتر از طلاق عادت میکنن و به طلاق و زندگی با یکی والدین بهتر از زندگی در جنگ و دعوا، قطغگعا تصمیم گیرنده نهایی خودت هستی، تمام جوانب رو بسنج و عاقلانه تصمیم بگیر ،. امیدوارم روزگار خوبی پیش رو داشته باشی .