1421
1389

من شیرم کمه دکتر گفت باید شیر خشکم بدم همزمان با شیر خودم

چون نی نی وزن نمیگرفت

شمایی که شیرخشک دادین بچتون به مشکل نخورده؟؟؟

ضرر نداره شیرخشک؟؟؟

خیلی ناراحتم

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

منم دارم همینکارو میکنم ولی اولش بچم عادت کرد دیگه سینه نگرفت. به زور مجبورش کردم هم شیشه بگیره هم ...

چقد میدی شیرخشک؟

من ۳ بار در روز ۳۰ سی‌سی

ولی با شیشه نمیدم

ناراحت نیستی از اینکه شیر خشک میدی؟؟؟؟

من دلم میخواست از شیر خودم سیر شه

1401
نه اتفاقا نی نی منم ۲۷۰۰ به دنیا اومد با اینکه شیر خودم زیاد بود باز وقتی بچه ام میطلبید شیر خشک هم ...

نی نی منم همین وزن بود تقریبا

الان تازه داره یه ماهش میشه

دوس ندارم شیر خشک بدم

مادرشوهرمم گیر داده که زود به زود بده تا چاق شه

دلم خونه

هی میگه شیرت کمه و این حرفا

دلم میشکنه

من بچه هام کلا شیرخشک خوردن یه مزیت هایی داره خب . البته خودخواسته نبود . ولی پسر بزرگم فوق العاده ب ...

از اینکه خودت شیر ندادی ناراحت نیستی؟؟؟

من فک میکنم شاید از نظر عاطفی هم وابستگیش کم شه بهم

1376

ببین شایدعادت کنه ونخوره دیگه شیرخودتا

من شیرم خوبه باشیرخودمم وزن گرفت امابعصی وقتهاشبهامیدمش شیرخشک یاوقتی میخام برم بیرون 

یکسری داشت عادت میکردسینه م رانمیگرفت که خیلی مقاومت کردم وشیرخشکش ندادم تاشب شروع کردخوردن

شیرخشک رااعلب پزشکهامیگن خوب نیست 

حتی یک دکتربودتواصفهان خیلی معروفه به من گفت شیرخشک اشغاله نده به بچه ت. ولی خب من خسته میشم من هفته یی یکبارفقط میخرم 

اگه دایم بدی2روزیکبارتمام میشه

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی منم همین وزن بود تقریبا الان تازه داره یه ماهش میشه دوس ندارم شیر خشک بدم مادرشوهرمم گیر دا ...

عزیزم الان من هم شیر خودم میدم هم گاهی شیر خشک اول اولویت با شیر خودمه هر موقع شیرم تموم شد و میبینم باز بچه میخواد اون موقع شیر خشک میدم نه همیشه 

عزیزم الان من هم شیر خودم میدم هم گاهی شیر خشک اول اولویت با شیر خودمه هر موقع شیرم تموم شد و میبینم ...

خب همین دیگه

من بچم هر وقت بیداره دلش میخواد بخوره

نمیدونم کی سیر میشه اصلا

چه شیر خشک بخوره چه شیر خودم بازم میخواد بخوره

چقد میدی شیرخشک؟ من ۳ بار در روز ۳۰ سی‌سی ولی با شیشه نمیدم ناراحت نیستی از اینکه شیر خشک میدی؟؟؟ ...

منم همین حدود میدم. نه مشکلی ندارم. خودمم با شیرخشک بزرگ شدم. فقط دخالت های اطرافیان یکم اذیت میکنه که میگن نده حیفه. به نظرم اصلا هم حیف نیست.

1427
منم همین حدود میدم. نه مشکلی ندارم. خودمم با شیرخشک بزرگ شدم. فقط دخالت های اطرافیان یکم اذیت میکنه ...

آخ گفتی

منم آتیش میگیرم

به مادرشوهرم میگم نمیخوام شیرخشکی بشه خیلی

واسه همینم بهش کم میدم

اونوقت میگه نمیشه که بچه گشنگی بکشه

هی به پسرش زنگ میزنه و میگه تند تند شیرخشکش بدین

یکی نیس بگه آخه بچه خودمه

هر جور بخوام بزرگش میکنم

داشتم افسردگی بعد از اینان میگرفتم

آخ گفتی منم آتیش میگیرم به مادرشوهرم میگم نمیخوام شیرخشکی بشه خیلی واسه همینم بهش کم میدم اونوقت ...

مادرشوهرا در این زمینه حس میکنن مادرن و باید هرکار واسه بچشون کردن به عروسشونم ابلاغ کنن😐

بیخیال یه گوشت در باشه یکی دروازه

خب همین دیگه من بچم هر وقت بیداره دلش میخواد بخوره نمیدونم کی سیر میشه اصلا چه شیر خشک بخوره چه ش ...

اوایل اینطوریه ، بچه منم اصلا سیر نمیشد ولی کم کم خوب میشه و ولعش کمتر و به اندازه میشه پس فعلا هر موقع خواست بده ، برای رشدش مخصوصاً کبدش خوبه 

خب پس چیکار کنیم وقتی شیرمون کمه...

شیرتاتقویت کن

قطره شیرافزابخر

غذاهای مقوی بخور

مثلابرنج ماکارانی سیب زمینی خیلی شیررازیادمیکنن

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرشوهرا در این زمینه حس میکنن مادرن و باید هرکار واسه بچشون کردن به عروسشونم ابلاغ کنن😐 بیخیال ی ...

آره واقعا

همچین میگه بچمون انگار زاییدش

به بهانه بچه روز در میون میاد خونمون

اصلا حال منو درک ممیکردن تو اون ۱۰ روز اول

1424