2733
2739
عنوان

جرات دادن به کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 43 پست
پسر من 5سالشه

اینم اول فروردین رفت تو شش سال ببین من این راه رفتم پسرم حتی از بچه خواهر شوهرم که چهارسالش بود کتک میخورد بعد نشستم گفتم چه رفتاریه این در اینده میشه یه توسری خور که نمیتونه از حقش دفاع کنه زن وبچش دق میده از پارسال ولش کردم وقتی میزدبا خنده واسه پدرش تعریف میکردم اونم میشنید نمیگفتم نزن یا جلوشو نمیگرفتم شاید بعضی ها فکر کنن عجب مادریم ولی خیلی بهتر شده گرچه اثراتش اون پنج سال هنوز هست ولی نسبت به قبل خوب شده از حقش دفاع میکنه نه عصبی شده نه پرخاشگر نه بی دلیل بچه های دیگه رو زده 

اینم اول فروردین رفت تو شش سال ببین من این راه رفتم پسرم حتی از بچه خواهر شوهرم که چهارسالش بود کتک ...

این مورد تایید خودمم نیست ولی برای جامعه ما رفتار بقیه باید همین طوری باشه باید روش کار کنم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میاد بهم میگه و از من کمک می خواد برخورم چه طور باشه؟من میگم باهاش بازی نکن بیا پیش من یا برو ب ...

تو خانواده خيلى سخته  

من راستش اگه خودم اونجا باشم و ببينم بچه اى بچه ديگه رو ميزنه بلند ميگم زدن كار بي تربيتاست كه زبون حرف زدن ندارن . 😁

اگه بياد پيشم ، ميگم با بچه ديگه بازى كن و خودم رو قاطى نميكنم .  اينو جلوى مامان و باباى بچه بلند ميگم كه بفهمن بچه شون بى أدبه !! 

اگرم ببينم اون بچه به كارش ادامه ميده و همش پيگير پسرمه و دفاع و رها كردن جواب نميده ، ميگم كه اين دفعه اگه زد تو هم محكم بزنش، من ازت حمايت ميكنم.

پسر منم خيلى منطقي و بافهمه. قشنگ براش توضيح ميدم با اينكه زدن كار بديه، ولى وقتى كسى همش مياد دنبالمون كه ما رو بزنه مجبوريم مثل خودش باشيم تا بفهمه كارش بده و اونم دردش بياد.... توى اين شرايط در كنار اينكه بهش توضيح ميدى اين روش هميشگى ما نيست اما بايد بدونه كه بعضى جاها مقابله به مثل لازمه و بهش بگو ازش حمايت ميكنى. 

متاسفانه اين شرايط تربيتى توى كشور ما وجود داره و ما مجبوريم گاهى نظر روانشناسا رو طبق واقعيت جامعه كمى تغيير توش ايجاد كنيم .....

2731
ترس نه! بگو کلا اون بچه رو کنار بذاره و باهاش حرف نزنه 

الان منم دارم همین کارو میکنم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
بچه شما چند سالشه ؟

۶سالونیم از۳سالگی اینطوری بودالان یساله درست شده 

توهم این حرقاروبریزدورک بش بگم نزن اون بچه بدیه نمیدونم تربیتش فلانه وقتی بره مدرسه اون موفع میبینی همه ب بچشون میگن زدتومحکم تربزن اینچیزیه ک من تومهدتومدرسه دیدم اونم ازچه مادرایی اخرفرهنگ وادعا

دیرم فقط بچه من وایمیسنه میزنن تودهنش 

منم بهش یاددادم بزنه راحت شدم 

وخدایی که بشدت کافیست
الان منم دارم همین کارو میکنم

ببین پسراکلاشرشیطونن پسرتم کمکم راه میفته ولی اخه ازچتدنفرمیتونه روبرگردونه 

سعی کن پوست کلفت بارش بیاری نارک نادنجی نباشه براپسرالازمه 

وخدایی که بشدت کافیست
2738

من هم یه ترم تو دانشگاه روانشناسی کودک میخوندم البته الان علوم تربیتی میخونم ولی تا اونجایی که عقلم میرسه این مرتبط با سن بچه ی شماست و ربطی به عرضه داشتن و نداشتن نداره البته دفاع کردن یه حسی هست که هنگامی که بچه احساس خطر کنه و فکر کنه کسی داره اذیتش میکنه از خودش نشون میده و اینکه بچه ی شما در مقابل اینکه کسی بزنتش هیچ دفاعی نمیکنه به روحیه بچه ی شما داره  دختر خود من که الان 13 سالشه وقتی بچه بود همیشه احساس دوستی رو تو خودش داشت و اگه ازش میپرسیدن چرا از خودش دفاع نمیکنه میگفت گناه داره دردش میگیره خلاصه که عزیزم نباید نگران باشی و اگه دیدی اسیبی بهش رسید فقط سعی کن بیشتر مراقبش باشی همین

من هم یه ترم تو دانشگاه روانشناسی کودک میخوندم البته الان علوم تربیتی میخونم ولی تا اونجایی که عقلم ...

آخه برای من پسره دو روز دیگه مدرسه بره هزار جور بچه هست فقط باید از خودش دفاع کنه همین ،کلاس رزمی می خوام ببرمش

ممنون عزيزم از تاپيكت كامل خوندمش  پسر من خيلي مظلومه گاهي ميگم بزن گاهي ميگم نزن خودمم موندم ...

وقتی زد اصلا شماتت نکن،الان مشکلم حل شده هر کس میزنه پسر منم میزنه،هیچی بهش نمیگیم اون مدت که میزدنش و این فقط نگاه میکرد واقعا ناراحت میشدم دلم میشکست الان ولی نه،پسرن باید یاد بگیرن از خودشون دفاع کنن