2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهترین سونوگرافی دکتر طاهریان تو قاسم آباده
هفته ی سیزده جنسیت رو کتبی بهت میگه یعنی با اطمینان صد در صد
من خودم ، دخترخالم، جاریم، خواهرشوهرم و خیلیهای دیگه رفتیم پیشش و درست بوده
قاسم آباد - بلوارشاهد- تقاطع شاهد و امامیه- کنار درمانگاه حضرت زهرا
خدایا ازت ممنونم که منو در حد ایوب می بینی .
اما میشود دیگر تمامش کنی؟؟؟؟..........بریـــــــــــــــــده ام
دکتر دواچی آزمایشگاه ایران خیابون دانشگاه کوچه برک
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
بهت پیشنهاد میکنم فرخ نری که پشیمون میشی یه جای فوق العاده شلوغ و مهمتر اینکه دکترش اصلا جالب نیست بچه قبلیم که سقط شده بود خیلی ساده وبی رحمانه بهم گفتن بچت قلبش کار نمیکنهپاشو برو خانم از اونجا متنفرم اگه جای شما بودم بهت جای خوب با یه دکتر فوق العاده خوش اخلاق ودلسوز وخوب پیشنهاد میکنم بری پشیمون نمیشی تازه از 3 ماهگی جنسیت رو میگه من و تمام اقواممون رو درست گفته دکتر محمد جواد کوثر ساعت 3:5 هر روز بری وقت میده تلفنی وقت نمیده ادرسش چهار راه نونوایی میفته چهارراه بعد کشوری سابق سمت راست کنار داروخونه خیابان مطهری میافته ولی نمیدونم چند7316944
راستش منم از فرخ تعریف منفی شنیدم

سعی کن از کسایی که دوستان معرفی کردن یکی را انتخاب کنی. من پیش دواچی رفتم دکتر خوب و مهربونی بود. تعریف هاشمی عطار را هم خیلی شنیدم. دواچی همسر را راه میده اما هاشمی همراه راه نمیده.
تعریف اینها را هم شنیدم:
سونو دکتر کیوان یغمایی(احمدآباد - خیابان قائم- کنار پله مترو)
سونو طاهره اشکیانی(محتشمی 1)
سونو میترا غلامی(8832845 حاشیه بلوار وکیل آباد- جنب بیمارستان فارابی)
سونو آذریان(بلوار ملاصدرا)

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم
2706