2737
2734
عنوان

غرزدن شوهر

326 بازدید | 18 پست

با سلام خدمت دوستان عزیز من تازه ملحق شدم به نینی سایت و شما دوستان،راستشو بخواین شوهر من بشدت غرغرو و عصبیه سر هر چیزی زود عصبانی میشه و سر من خالی میکنه سر هر چیزی با ادم دعوا داره یه دختر 4ساله دارم سر اونم کلی غر میزنه دیگه دارم دیونه میشم نمیدونم دیگه چیکار کنم

وای منم مث شوهرتونم

بی نوا شوهرم😑

ولی من تو این موقعیتا دوس دارم بشنوم ک آره راس میگی،حق با توئه

و هرچی من میگم بگه باشه،چشم،راس میگی،حق با توئه

من ک آروم شدم بعد هرکار دلش خواس بکنه

میشه واسه صاحب خونه شدنم یه صلوات بفرستین؟😊😙🏡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کن اروم باشی مثلا اکر بهت کفت چرا خونه کثیفه بگو عزبزم این عصبانی شدن نداره جنعش میکنم قربونت برم گوش کن به حرفش بعدم بشین پیشش قربون صدقش برو نوارشش کن بوسش کن

اگر گفت به بچت چرا سروصدا داری به همسرت چیزی نگو دخترتو ببر تواتاق سرگرمش کن

بعدم به همسرت بگو عزیزم اروم شدی؟بچس دگ سروصدا میکنه عصبانی نباش انقدر یه مدت باهاش مدارا کن المش پیدا کنه کم کم اروم میشع

2738

شوهر منم همینه .همین الان هم قهریم 

۲هفته س مغذ من و خورده داداشت ادب نداره بزرگترش ادب یادش نداده .باید به من بلند و واضح سلام کنه.هرچی میگم اره تو راست میگی بهش میگم هواسشو جمع کنه .بدترمیکنه .بهش میگم‌حساس نباش توهم مثل خودش رفتا کن باز همونه .یهنی عین گربه هرجوری باهاش رفتار میکتی چنگ میندازه

مغذم داره میترکه بخدا از غرزدناش .عین خاله زنکاس

چقدر ما زنا باید قربون صدقه مردا بریم وقتی شروع میکنه به غرزدن از چشمم میوفته دوس دارم مانتومو بپوشم از خونه بزنم بیرون حتی دوست ندارم ببینمش روحم ذهنم افسرده شده کلی از موهام سفید شده اونقد میریزم تو خودم حتی نمیتونم به مامان و بابامم بگم پیر شدن بیچاره من بچه اخرم شوهر خواهرم و داداشم کاملا با این 180درجه فرق دارن

2706