2726
عنوان

دوستان فانتزی اردواج با کدوم ادم معروفو داشتین؟😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 30890 بازدید | 900 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ‌اول راهنمایی بودم ارزو داشتم داشتم دوس پسر آیندم شبیه ساسی مانکن اینا باشه 🤣🤣🤣موهاشو اونجوری کنه جوجه تیغی بعد دقیقا اونجوری باشه دیگه عین اون و اومدم دوم دبیرستان با شوهرم دوست شدم که درسته دیگه تیپ ساسی مانکنی‌‌نمیزد چون دیگه مد نبود ولی خیلی فشن بود اونجوری  موها هر روز ی مدل شلوار اسلش  زنجیر وای🤣بعدا که عکس های دوران دبیرستانشو نگاه میکزدم که همون دوران راهنمایی من بود عین ساسی مانکن بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤Che khobe ke daramet
2728
مگه چطور بود

خيلي مرد خوبي بود ولي خب نميدونم چرا از فانتزيام خارج شد چون خودمون بيشتر عاشق شخصيت سناريو ميشيم تا خوده شخص ، مرد باشخصيتي بود ولي خب١٤ سال ازم بزرگتر بود 😄😄😄

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
خيلي مرد خوبي بود ولي خب نميدونم چرا از فانتزيام خارج شد چون خودمون بيشتر عاشق شخصيت سناريو ميشيم تا ...

از منم خیلی بزرگتره وگرنه بش فک میکردم حالا 😈😈😈

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
تو شهر مون فيلم برداري داشتن رستوران مون خيلي معروف بود ميومدن رستوران مون من اونجا ميرفتم پيشش يكسر ...

چه خوووب خوش به حالت 😎😍 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706