2410
2553
عنوان

دوستان فانتزی اردواج با کدوم ادم معروفو داشتین؟😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 30890 بازدید | 900 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ‌اول راهنمایی بودم ارزو داشتم داشتم دوس پسر آیندم شبیه ساسی مانکن اینا باشه 🤣🤣🤣موهاشو اونجوری کنه جوجه تیغی بعد دقیقا اونجوری باشه دیگه عین اون و اومدم دوم دبیرستان با شوهرم دوست شدم که درسته دیگه تیپ ساسی مانکنی‌‌نمیزد چون دیگه مد نبود ولی خیلی فشن بود اونجوری  موها هر روز ی مدل شلوار اسلش  زنجیر وای🤣بعدا که عکس های دوران دبیرستانشو نگاه میکزدم که همون دوران راهنمایی من بود عین ساسی مانکن بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤Che khobe ke daramet
2720
مگه چطور بود

خيلي مرد خوبي بود ولي خب نميدونم چرا از فانتزيام خارج شد چون خودمون بيشتر عاشق شخصيت سناريو ميشيم تا خوده شخص ، مرد باشخصيتي بود ولي خب١٤ سال ازم بزرگتر بود 😄😄😄

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2714
خيلي مرد خوبي بود ولي خب نميدونم چرا از فانتزيام خارج شد چون خودمون بيشتر عاشق شخصيت سناريو ميشيم تا ...

از منم خیلی بزرگتره وگرنه بش فک میکردم حالا 😈😈😈

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
تو شهر مون فيلم برداري داشتن رستوران مون خيلي معروف بود ميومدن رستوران مون من اونجا ميرفتم پيشش يكسر ...

چه خوووب خوش به حالت 😎😍 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706