2726
عنوان

دوستان فانتزی اردواج با کدوم ادم معروفو داشتین؟😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 30890 بازدید | 900 پست

امیر مقاره و رهام هادیان هم خوب جیگرایین ها

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مهراب فاطمی یادش بخیر چقدر این مسابقات و دوست داشتم.. هعیییی

اره واقعا. این اواخرم که داداشاش اضافه شدن. برادارن قرایی هم که بماند. 

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
2728
میگم ولی بهم نخندین. با فرامرز خودنگاه داور مسابقه مردان اهنین. یه مدتم مهراب فاطمی قهرمان اون مسابق ...

فقط با ورزشکارا حال میکنی

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
مهدی پاکدل...وقتی فهمیدم زن داره نابود شدم

خخخخ ای جان

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
مهدی پاکدل...وقتی فهمیدم زن داره نابود شدم

طلاق داد خوشحال باش

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

محمد موسویم دوست تو والیبال

ابتدایی بودم رو ایمان مبعلی کراش داشتم عکساشو از روزنامه های ورزشی با قیچی درمیووردم ((((((:

نیلوی سابقم کابریم ترکید. یک انسان زن زاده نمیشود،بلکه تبدیل به زن می شود.سیمون دوبووار
دقیقا..کلوزه...فیلیپ لام...دیماریا...مسی...نیمار    

این سه تا اخری کمتر حالا. من بیشتر دنبال قدیمیا بودم

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.

من خیلیارو دوست داشتم اما تنها کسیکه باهاش زندگی مشترک داشتم شهاب حسینی بود. زنم داشت به من چه مهم اینه که من عشقش بودم اون زنه اضافیه. (۱۶ سالم بود)

کاربری قبلیم رمزشو فراموش کردم نتونستم وارد شم من همون باربی قدیمم  هرکس زخزانه برد چیزی گفتند مبر که این گناه است. تعقیب نموده وگرفتند،دزد نگرفته پادشاه است
اره واقعا. این اواخرم که داداشاش اضافه شدن. برادارن قرایی هم که بماند. 

وای وای وای نگوووو

خاطراتم زنده شد

هرشب تا دیروقت من و برادرم بیدار میموندیم که مردان آهنین ببینیم

تکرارشم میدیدیم😁 خیلی وقت بود که فراموش کرده بودم

مرسی که خاطراتمو زنده کردی😍😍😍😍😍

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706