1147
44

من ‌اول راهنمایی بودم ارزو داشتم داشتم دوس پسر آیندم شبیه ساسی مانکن اینا باشه 🤣🤣🤣موهاشو اونجوری کنه جوجه تیغی بعد دقیقا اونجوری باشه دیگه عین اون و اومدم دوم دبیرستان با شوهرم دوست شدم که درسته دیگه تیپ ساسی مانکنی‌‌نمیزد چون دیگه مد نبود ولی خیلی فشن بود اونجوری  موها هر روز ی مدل شلوار اسلش  زنجیر وای🤣بعدا که عکس های دوران دبیرستانشو نگاه میکزدم که همون دوران راهنمایی من بود عین ساسی مانکن بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤Che khobe ke daramet
مگه چطور بود

خيلي مرد خوبي بود ولي خب نميدونم چرا از فانتزيام خارج شد چون خودمون بيشتر عاشق شخصيت سناريو ميشيم تا خوده شخص ، مرد باشخصيتي بود ولي خب١٤ سال ازم بزرگتر بود 😄😄😄

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

اریا عظیم نژاد

منم میخوامش😍

بعضی وقت ها احساس می کنم که هیچ چیز معنی ندارد . در سیاره ای که میلیون ها سال است با شتاب به سوی فراموشی می رود ، ما در میان غم زاده شده ایم ؛ بزرگ می شویم ، تلاش و تقلا می کنیم ، بیمار می شویم ، رنج می بریم ، سبب رنج دیگران می شویم، گریه و مویه می کنیم ، می میریم ، دیگران هم می میرند و موجودات دیگری به دنیا می آیند تا این کمدی بی معنی را ازسر گیرند...
1156

من فقط لئوناردو دی کاپریو..و اریا عظیم نژاد

بعضی وقت ها احساس می کنم که هیچ چیز معنی ندارد . در سیاره ای که میلیون ها سال است با شتاب به سوی فراموشی می رود ، ما در میان غم زاده شده ایم ؛ بزرگ می شویم ، تلاش و تقلا می کنیم ، بیمار می شویم ، رنج می بریم ، سبب رنج دیگران می شویم، گریه و مویه می کنیم ، می میریم ، دیگران هم می میرند و موجودات دیگری به دنیا می آیند تا این کمدی بی معنی را ازسر گیرند...
1189
خيلي مرد خوبي بود ولي خب نميدونم چرا از فانتزيام خارج شد چون خودمون بيشتر عاشق شخصيت سناريو ميشيم تا ...

از منم خیلی بزرگتره وگرنه بش فک میکردم حالا 😈😈😈

مرد باشی یا زن مرگ تمامت میکند..انسان باش تا جاودانه زندگی کنی👍👍
تو شهر مون فيلم برداري داشتن رستوران مون خيلي معروف بود ميومدن رستوران مون من اونجا ميرفتم پيشش يكسر ...

چه خوووب خوش به حالت 😎😍 

مرد باشی یا زن مرگ تمامت میکند..انسان باش تا جاودانه زندگی کنی👍👍
1179
835