2733
2734
عنوان

حال دلم خرابه.بیایداسکیرین دعوای روزاول عیدمنوهمسرموبخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 11259 بازدید | 217 پست
بعد واسه اینکه چرا خوابیده باهاش دعوا گرفتی؟ دوربین مخفیه؟ آدم مشکلات دیگرانو میبینه بعد این چیزار ...

مابادعوااومدیم خونه

لحظه سال تحویل یعنی نباییش من بیدارمیموند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یعنی شوهرش ما زن های بیرون فحش کش کرده!!!!!°°

بعععععله.‌بخاطر این شکای بی خوده این خانم......

تازشم وقتی میگی استارتر شوهرت مث خرس خابیده

بی ادبی کردی....

شوهر منم خاب بود موقع سال تحویل اما مث ی خرس گوگولی😂😂😂😂عوضش ی شوهری دارم ک صب تا شب زحمت میکشه و شب ازخستگی خابش میره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
من مامانم همیشه به بابام میگه من فقط زن توشدم کی زن تومیشه😐😐😐😐😐همیشه میگه مردارو باید پایین اور ...

اون موقع ک ارزش خودمون رو هم پایین آوردیم خخخخ 

بهتره ادم کلا ازینجور حرفا نزنه

توروخدا دعا کنید من و همه ی اونایی ک انتظار بچه میکشن خدا بهشون بچه ی سالم و صالح بده
ولی بازم دم شوهرت گرم اگه شوهر من بود همون پیام اولو که میدید دهنم سرویس بود

دقیقا 

عمب شوهر باحوصله ای داری . تازه میگه من چه غلطی کردم ....

والا مقصر خودتی

خوشبخالت 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
2738

شوهرت خیلی باشخصیته

فقط یکم فحاشی میکنه ب خودشو خانوم های بیرون🙄

اما ب شدت با حوصله و صبر جوابتو داده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

عزیزم فقط یع جیزی بهت میگم 

شوهرت مرد خوبیه و بنظرم شما حساسی و اون بیچاره کاری نکرده و شمارو خیلی دوس داره 

تنها ایرادش بی اذبیشه من بودم این موضوع برام مهم تر بود تا ان موضوع 

بخدا شوهر منم مثل شوهرتوعه تازه نگاهم میکنه نظرم میده یوقتایی حتا میگه روژان این مدل لباسا ست شده امروز همع اینطوری پوشیده بودن😂ولی پقتی میدونم انقدددددر دوسم داره ک هیچ کاری نمیکنه و نگاهش بخاطر تیز بین بودنشه عین خیالمم نیست

وقتی منو میبینه کیف میکنه خستگیش میره وقتی این همه محبت میکنه وقتی سرما میخورم چهارروز نمیخوابه بالاسرمه وقتی هرکاری برای اوبات خودشو عشقش برای من میکنه و تورابطه های جنسی اشتیاق زبادی داره باهام چرا بهش شک کنم!!!!خوبیای شوهرتپ ببین عزیزم

چندشب پیش باهم بیرون بودیم یه دختری داشت نگاه میکرد شوهرمم دید منم دیدم  به شوهرم گفتم خوردت 😂بعد دختره با دوستش بودن گفت خب زنشم خوشگله😂 بنی انقدر راحت درمورد مرد مااهل نظرمیدن انم وقتی منو کنارش ذیدن

حتما داشتن میگفتن این پسررو و جقد خوشگله پ این حرفا بعد منو کنارش ذیذن....خب بخدا عین خیالمم نیست اصلا خساس نباش بشی بدتره

2706