2726

مجردک بودم هرکس ک میگف مردخوشگل برادیگرونه میگفتم این چ حرف چرتیه ادم بایدهمسرش خوشگل وخوشتیپ باشه ک وقتی باهاش راه میره باغرورکنارش راه بره.

ازدواج کردم.بایه خوشگل وخوشتیپش

ولی وقتی کنارش راه میرم ب جای غرورحال دلم خراب میشه...

همسرم زیادی ب تیپش میرسه.وقتی میریم بیرون دختراجلوی خودم زل میزنن بهش.همسرمم نگاشون میکنه یعنی احساس میکنم ک نگاشون میکنه 

یه بارپشت فرمون یه دختره بهش لبخندزدمطمعنم این انقدنگاش کرده ک دختره لبخندزده.

‌اعتمادب نفسموازدست دادم احساس میکنم زشت ترین ادم روی زمینم .اززندگیم میترسم.میترسم بچه داربشم.احساس میکنم ته این زندگی جداییه.شب سال تحویل رفتیم بیرون بازاین نگاه هاشونسبت ب دیگرون حس کرد م بایه حال بدی برگشتم تاصب گریه کردم فرداش توپیامام باهاش دعواکردم.

الان پیامارومیزارم.روشون شماره گذاشتم ک ب ترتیب بزارم قاتی نشه.اسم خودموهمسرموخط زدم.دوس ندارم شناسایی بشم.اسمی ک اینجاگذاشتم اسم خودم نیس

بذار😞

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ککوووو

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
اسکرین🤐🤐

امضاء تو دوست

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706