2726
عنوان

امشب کیا خندوانه رو دیدن؟

773 بازدید | 39 پست

چقد سبک بازی و مسخره بازی در اوردن سر یک بازی😐😮

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

وای این لینداکیانی خیلی تغصه بااون دختره مانتوزرده خدایا هم ازبازی کردنش بدم میاد هم ازخودش سامان صفاری ام خدای اعتمادبنفس المان ندیده بدبخت کلاریدن امشب تو خندوانه

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کم بود همو بکشن خاک توسرشون

پسره چقدر سرسنگین بود حالا دخترا مث وحشیا 😂😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
از لیندا کیانی بدم اومد

حسود بود

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

مخصوصا اون مانتو زرده گیج هم بود 😂😂

ی دختر تیر ماهی          عشق بابایی       پرسپولیسی دو آتیشه     دانشجو         عاشق اهنگ های یاس و علی رضا طلیسچی           عاشق فوتسال و پی اس     کلا با بقیه دخترا فرق دارم                   البته عاشق متفاوت بودن هستم         اینو یادم رفته بود بنویسم لایکم کنید ریپلای کنید بازم چون عاشق متفاوت بودنم
وای این لینداکیانی خیلی تغصه بااون دختره مانتوزرده خدایا هم ازبازی کردنش بدم میاد هم ازخودش سامان صف ...

دقیقنننن

مخصوصا اون مانتو زرده گیج هم بود 😂😂

ها منگل بودو لوس داشت اشکش در میومد

اون مانتو زرده رو نمیشناختم. اما خیلی کلاس میذاشت.داشت کم کم سکته رو میزد😢

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
وای این لینداکیانی خیلی تغصه بااون دختره مانتوزرده خدایا هم ازبازی کردنش بدم میاد هم ازخودش سامان صف ...

خود رامبد خل وضعم دیگ هنگ کرده بود 😂😂😂

دید از خودش خل ترم هستن 😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
این دختره چرا نوک داشت🤨چرا یجوری حرف میزد

😐😂

این دختره چرا نوک داشت🤨چرا یجوری حرف میزد

😂😂😂😂😂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706