2737
2734
عنوان

چرا تایپیکم تعطیل شد؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 36 پست
میخوای آرزوت برآورده بشه؟

اره

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من که نی نی یار حق داشته تعطیلش کنه

چرا؟؟

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
صددرصد شک نکن  😂

پس برا اعضای نینی سایت متاسفم

چون ما فقط داشتیم درد و دل میکردیم

2731
بیا خصوصی

درخواست بده چشم

پس برا اعضای نینی سایت متاسفم چون ما فقط داشتیم درد و دل میکردیم

کارشونه ناراحت نشو

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2738
چرا ارزو داری خیانت کنه بهت

چون خسته شدن از این زندگی 

میخوا اون خیانت کنه که راه داشته باشم برا خلاصی از این زندگی

کارشونه ناراحت نشو

چی بگم دیگه

کاش بچه ها بیان اینجا بحرفیم

واقعا داشتم سیبک میشدم

چی بگم دیگه کاش بچه ها بیان اینجا بحرفیم واقعا داشتم سیبک میشدم

هوم

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
چرا؟؟

چرا نداره شما عنوانت رو نگاه کن!!!!بالاخره باید عنوان درستی هم بزنی در ثانی کاری به ارزوی عجیبتون ندارم ولی این تاپیکا به مسخره بازیو بحثای مثبت هجده کشیده میشه و حتی بیست صفحه هم پیش بره آخرش میترکه

هوم

با بیت شعر تو امضات خیلی موافقم حاله این روزامه

2706