2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط میدونم هر جا برن مسافرت هتل مجانیه😃😎شایدم اشتباه میدونم😎

به مدیر عاملا فقط هتل مجانی میدن؟😐

بقیه کارمندای نفت میرن تو هتلا جیش میکنن که نمیدن؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
۲۰ میلیون که حقوق آبدارچیشه😁

اره تو شهرای مرکزی که  ۳۰میگیرن جنوب  حقوق دوبرابره 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
آره بی زحمت😊

پس تا پایان تعطیلات صبر کن چون واقعا روم نمیشه پی ام بدم همچین سوالی بپرسم ولی تو کلاس میتونم حرف بندازم بپرسم 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
آخه دایی یکی از آشناهامدیرعامل پارس جنوبیه ،وضعش خیلی توپه میخوام ببینم چقده 🙄

😎 کسایی که نفتی هستن درامد بالایی دارن ، چون تو شرایط بدی کار میکنن ، اما مدیرعاملش صددرصد درامد خیلی خیلی بیشتری و بیشتری دارد .

2738
به مدیر عاملا فقط هتل مجانی میدن؟😐 بقیه کارمندای نفت میرن تو هتلا جیش میکنن که نمیدن؟

به پدر شوهر من میدن ریییسم نیس 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

استارتر اگه خیلی واجبه تاپیکت رو بذارم توی علاقمندی هام صبح شوهرم بیدار شد ازش بپرسم بهت بگم؟

اگرم واجب نیست که به خودم زحمت ندم؟😁

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
به مدیر عاملا فقط هتل مجانی میدن؟😐 بقیه کارمندای نفت میرن تو هتلا جیش میکنن که نمیدن؟

نه فرزندم به کارمندا میدن فک کنم 🤔خب مدیر عاملام میرن هتل جیش میکنن😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
توش خودمون رو کشته بیرونش مردم رو😑

شما کجاشی؟

من اون مدتی که تو وزارت بودم (کاراموز لیسانس بودم) بخور بخور خفنی بود 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
😎 کسایی که نفتی هستن درامد بالایی دارن ، چون تو شرایط بدی کار میکنن ، اما مدیرعاملش صددرصد درامد خی ...

از وقتی فهمیدم تعطیلات عیدرو رفته جزایرقناری تصمیمم عوض شده میخوام تغییررشته بدم (توخوابم ببینم بشم مدیرعامل پارس جنوبی😏)

کلیییییییی برنامه دارم واسه آینده.خداجونم به امید تو
استارتر اگه خیلی واجبه تاپیکت رو بذارم توی علاقمندی هام صبح شوهرم بیدار شد ازش بپرسم بهت بگم؟ اگرم ...

قربون دستت خیلیییییی واجبه 🤗

کلیییییییی برنامه دارم واسه آینده.خداجونم به امید تو
2706