2703
2553

من دخترم۱۰روز دیگه ۱۹ماهش تموم میشه میخوام از شیر بگیرمش چون  هم خودم خیلی ضعیف شدم و هم بچه وزن نمیگیره..ولی استرس دارم ک شاید این کارم ب بچه آسیب بزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
3 mah

منم ۳ ماه فقط شیر خودمو خورد😭😭

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

چهار ماه بعدم کامل شیرخشکیش کردم ۱۹ ماهشه هنوز شیرخشک میدم تا دوسالگی میدم بهش

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714
برا شیر شبش وقتی شبا گریه میکرد چی بهش میدادی ؟ چقدر طول کشید تا عادت کنه؟

بتدریج وعده های شیر شبش رو یکی درمیون با اب جایگزین کردم اوایل خیلی گریه و بی تابی می کرد ولی بمرور عادت کرد

از یکسالگی شبا از ۹ می خوابه تا ۷ صبح الان ۴.۵ سالشه

١٥ ماهگي. با چندين دكتر مسورت مردم همه ميگفتن بعد از يكسال هروقت بگيريش اوكيه. تجربه دوستانم بهم گفت هرچقدر ديرتر بگيري وابستگي روحيشون بيشتر ميشه و بيشتر تو ذهنشون ميمونه

پسر اولم ۴ ماه

پسر دومم ۲ ماه

پسر سومم ۸ ماه

کلا از شیر دادن بدم میاد

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2706