2726
عنوان

در راستای تاپیک قبلیم😔

248 بازدید | 24 پست

خواهش میکنم تاپیک قبلیمو بخونید بعد بیاید اینجا ادامشو بگم ک چی شد😢

همه رو هم تو پست اول نوشتم...بخونید بیاید تا منم بنویسم ک چی شد در ادامه

خدایا بی نهایت سپاسگذارم بابت دخترقشنگم ک تو دلم گذاشتی😍خودت مراقبش باش ک دیگه سقط نشه😢لطفا برای سلامتی نی نی م صلوات بفرستین ممنونم❤

روز قبل عید ک روز پدر هم بود ب همسرم گفتم زنگ بزن بگو ما داریم میایم خونتون

هم براشون عیدی حاضر کرده بودم هم روز پدر...

خلاصه همسرم زنگ بزد ب مامانش اینا ولی اونا گفتن ک ما دیگه حاضریم و میخوایم بریم شمال😕

خدایا بی نهایت سپاسگذارم بابت دخترقشنگم ک تو دلم گذاشتی😍خودت مراقبش باش ک دیگه سقط نشه😢لطفا برای سلامتی نی نی م صلوات بفرستین ممنونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خلاصه دیگه نشد ک بریم...یجورایی حدس میزدم دلشونم نمیخواد بریم خونشون

ولی من خیالم راحت بود ک ما وظیفه مونو انجام دادیم.

خلاصه...

فرداش شد و سال تحویل شد

راستیییی عید همگی مبارک😆😆😆حواسم نبود😊

سال تحویل خونه ی مامانم اینا بودیم.

بعد صب ک شد ب همسرم گفتم زنگ بزن با مامانت اینا صحبت کنیم.خیلی استرس داشتم

فکرشو کنید 4،5 ماه قهرن باهامون و بیشتر با من

زنگ زد یکی دوبار و باباش گوشیو جواب نداد

2728
بگو

چشم دارم مینویسم

بعد باباش ب همسرم پیام داد ک سلام زنگ نزن من جایی هستم بعدا خودم زنگ میزنم😕

این کارارو میکردن استرستم بیشتر میشد

چون من دوس داشتم زود صحبت کنیم و تموم شه بره

بخدا ساعت 8 شب زنگ زد ب همسرم و حرف زد و قطع کرد...فقط باباش حرف زدا

بعد ب همسرم گفتم چرا قطع کردی میدادی منم حرف میزدم.

همسرم گفت  ، بابام میگه مامان نیس بعدا زنگ میزنه حرف میزنید😕

تو وظیفه خودتو انجام دادی و واسه پایان دادن به کینه های الکی یه قدم برداشتی اما اونا تمایلی نشون ندادن 

پس ولشون کن با همسرت خوش باش و رو رفتار اونا فوکوس نکن معلومه اونا کلا اخلاقشون اینه با همه کینه شتری دارن با همه درگیرن

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/

خلاصه روز اول فروردین گذشت و ما همچنان با پدر و مادرشوهر حرف نزده بودیم

ینی بهتره بگم اونا هی بهانه میاوردن

روز دوم عید ،ینی دیروز ظهر بود ، ب همسرم گفتم زنگ بزن حرف بزنیم باهاشون

همسرم زنگ زد و پدرشوهرم گفت مامان خوابه😑😡ساعت 11،12 ظهراااا

قشنگ متوجه شدم دیگه واقعا بهانس اینا

تو وظیفه خودتو انجام دادی و واسه پایان دادن به کینه های الکی یه قدم برداشتی اما اونا تمایلی نشون ندا ...

دقیقا زدی ب هدف

همسرم میگه همش...میگه مامانم کینه شتری  داره

بخدا قسم یه ساعت بعدش ، مادرشوهرم زنگ ب همسرم ، با جنگ و دعوا باهاش صحبت کرد یکمم دری وری گفت و قشنگگگگگ مشخص کرد با منم نمیخواد صحبت کنه و خدافظی کرد و قط کرد😢

همسرمم انقد ناراحت شد😢همش منو دلداری میداد و میگفت تو وظیفتو انجام دادی و اوناهم بیشعوریشونو ثابت کردن پس ناراحت نباش😢

بچه ها خواهرشوهرم متاهله

اونم تقریبا اخلاق مادرشو داره...حس میکنن خیلیییی میفهمن و عقل کلن

خلاصه اونم س چهار ماهه یجورایی قهره با ما ...ن اون زنگ زده ب من و نه من ب اون

چون سر قضیه ی جشن دخترخالم ، اونم خیلی خیلییییی فضولی کرد تو زندگیمون😡بیشعور😡

بعد بالاخره اون کوچیک تر از شوهره منه دیگه، بخدا زنگ نزد عیدو تبریک بگه😡ماهم زنگ نزدیم

بعد امروز پدرشوهرم ب شوهرم زنگ زده و پرسیده ب خواهرت زنگ زدی؟!!!!😡😡😡😡انقد رو اصابن

اینم برگشته محترمانه گفته نه

بضیا معتقدن ک برادر باید ب خواهر زنگ بزنه(حالا چ بزرگتر باشه برادر ، چ کوچیک تر)

ولی بضیا معتقدن ک کوچیک تر باید ب بزرگتر زنگ بزنه

پس لطفا بی احترامی نکنید بهمون...چون ماهم بیشتر گزینه ی دوم رو قبول داریم و همسر من از خواهرشم 3،4 سال بزرگتره

کسی نیس واقعا😕

به نظرم اونا همه باهم هستم شما هوای شوهرت داشته باش و کاری به اونا نداشته باش اگه زنگت زدن جوابشان ب ...

اره همشون باهمن و مارو اصلا تحویل نمیگیرین

منم کم کم یاد گرفتم اصلااااا کاری باهاشون نداشته باشم...ساده نباشم...خوب نباشم

چون اونا واقعا معنیه خوب بودن رو تو یچیزه دیگه میبینن

ن بابا عمرااااا زنگ بزنن بهم😢دلت خوشه زنگ کجا بود😢

2706